B-41-mma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Oare merge sa pui colant stil carbon,gri sau negru pe materialul textil de la usi??
    Tinc fest !!

    Comment


    • incercarea moarte n-are...
      "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

      Comment


      • Se va dezlipi. Prinde doar pe materiale fine, fara zgronturi...
        MY CLA

        Comment


        • stiti cum e la pereti amorsa de inchide porii.

          poate reusesti sa astupi porii materialului si sa creezi o suprafata compacta.

          Comment


          • pai asa, mai bine daca jos materialul textil si netezeste porii de sub cu ceva...
            MY CLA

            Comment


            • Am vazut la un coleg de pe forum, ca si-a imbracat stalpii din fata intr-o mocheta fina.Pe partea opusa avea adeziv,ma gandesc ca si asta ar fi o solutie
              Tinc fest !!

              Comment


              • Uite cum am procedat eu..Sper sa-ti placa
                Attached Files

                Comment


                • e ok, l-ai asortat culorii masinii.eu ma gandeam sa pun ceva negru!
                  Tinc fest !!

                  Comment


                  • imitatie de piele neagra poti incerca. eu asta am vrut sa pun dar am gasit la 30lei mp

                    Comment


                    • Up-date :P
                      Attached Files
                      Tinc fest !!

                      Comment


                      • Pacat de eveniment,dar cum sa intamplat?

                        Comment


                        • Prietena mea a franat sa nu dea intr-o groapa, iar un nene cu un Mitsubishi Freelander, a intrat in noi.Noroc ca a tras de volan, si ne-am lovin lateral, altfel, intra in noi in plin.Ideea e ca acel "gipan" e mult mai avariat decat masina mea!!!
                          Tinc fest !!

                          Comment


                          • Urat incident.....
                            Pot sa zic...eu cel putin...care am fost trecut printr-un accident similar, ca, colturile loganului sunt zdravene in sensul ca a mea a avut aceleasi avarii cand am fost lovit pe sina de tramvai incercand sa fac stanga la dedeman pe giurgiului. (eram pe loc- ala m-a luat cu vre-o 50la ora)...am avut bara sparta, stop pa, aripa puutin, si evacuarea deformata, si pana pe dreapta spate. ALA? Terci...radiator, aripi fata, capota, far, parbriz, usa dr fata nu se mai deschidea..etc....era o KIA CEE'D wagon. Fereasca Domnu de 'dastea" pe viitor
                            My turbo lag, give your MPI, a chance

                            Comment


                            • Am facut dosarul, o s-o duc la Meridian pentru reparatii, sper sa iasa bine!
                              Tinc fest !!

                              Comment


                              • Ai grija, verifica inainte sa scoti masina, sa nu fie stramba puntea. A mea a fost lovita asemanator, doar ca pe partea cealalta, a fost dusa la un service de 2 bani, nu au fost aia in stare nici sa puna bara cum trebuie la loc, dar puntea spate a fost indoita, nu a observat nimeni pana la prima geometrie... Nenorocitii din service trebuiau sa schimbe puntea spate.
                                Pe luneta mea sta semnu de la ''naic'' bine lipit

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google