B-41-mma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    din pacate, si pentru mine si pentru ea, s-a dus.Am ramas fara ea!
    Dar astept sa vad ce o sa fie.Si ultimele 2 poze cu ea
    Tot ce va doriti, numa' bine!!!
    Attached Files
    Tinc fest !!

    Comment


    • #47
      da de ce s-a dus? ce s-a intamplat?
      sigpic
      The MVP

      Comment


      • #48
        Ambiance-ul l-am vandut, prinsesem drag de el, am ramas tot la un logan,laureat, dar deocamdata stock.I-am schimbat aeratoarele cu unele cromate,si un set de capace. Sfaturi din partea voastra?
        Attached Files
        Tinc fest !!

        Comment


        • #49
          Baga poze cu Laureate-ul
          sigpic
          Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

          Comment


          • #50
            Sa vedem masina!

            Comment


            • #51
              Sal, v-am zis masina nu are nici o modificare, dar nu ar strica niste sfaturi din partea voastra!!
              Attached Files
              Tinc fest !!

              Comment


              • #52
                cromul de la grila jos , portbagajul jos ( il folosesti doar cand e nevoie ) , incearca sa faci un schimb de stopuri cu semnal alb . o sa dea bine pe culoarea ta ! De jante si arcuri sport nu comentez..deja vorbim de-o investitie...
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • #53
                  si eu iti recomand sa lasi interiorul asa cum este si sa te apuci de exterior !!!!
                  sigpic
                  The MVP

                  Comment


                  • #54
                    Pai stopuri cu semnal alb, scapa de crom, portbagaj clean, folie imitatie de carbon pe plafon si oglinzi de MCV/Prestige
                    sigpic
                    Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                    Comment


                    • #55
                      Si eu ma gandeam sa dau portbagaju jos, pt ca nu car nimic deocamdata, in schimb grila cromata imi place cum arata, chiar vroiam sa o fac cromata toata (cum e la elia)!! Ce tot aveti cu cromul, chiar nu da bine pe logan?Care e motivul?
                      Sa nu fie cu suparare , doar intreb.
                      Tinc fest !!

                      Comment


                      • #56
                        Sambata mi-au spart hotii masina ,mai bine zis au deschis portbagajul foarte simplu cu o cheie ,fara sa distruga butucul si au incercat sa-mi fure roata de rezerva, noroc ca i-au prins agentii de paza ai parcarii respective.Ce e mai urat e ca mi-a fost deformata putin usa spate dreapta...cu capul hotului( poza 1)
                        Attached Files
                        Tinc fest !!

                        Comment


                        • #57
                          Am avut si eu tabla indoita asa la usa din fata si am dat fata de usa jos si am impins tabla inapoi , se mai cunoaste prea putin daca te uiti atent
                          Skypee™

                          Comment


                          • #58
                            e buna ideea, fa asa si o sa se rezolve, bine ca nu ti-a stricat butucul ca stateai 1 luna sa vina altul.
                            sigpic
                            The MVP

                            Comment


                            • #59
                              Merci de sfat, am incercat dar tot se cunoaste, si e deranjant, sper sa o fac mai bine!!
                              Tinc fest !!

                              Comment


                              • #60
                                Ma bate gandul sa-i fac o resoftare, poate mai castig si eu 6-7 cai, dar ma gandesc sa nu imi afecteze motorul.Am aproape 55.000km ,ce zice-ti trebuie schimbata distributia?Cam cati bani trebuie pentru o operatiune ca asta?
                                Si 2 poze cu memeau spalat!!
                                Attached Files
                                Tinc fest !!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google