Logan 1.4 ( Castigator Campionat Cea Mai Tare Evacuare Editia 2011/2012 ) )

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • moaaa barosane a iesit super ...m-ai imbolnavit ce sa mai...bvo imi place la nebunie
    sigpic
    http://www.loganclub.ro/forum/dj_xx_ain-t1219p4.html
    http://mik-anonym.blogspot.com

    Comment


    • Gata si cu vopseaua.....
      Attached Files
      AG 16 Y M A

      Comment


      • Alineeee vezi ba ca ti sa scurs capota peste faruri...tine-o si tu mai la racoare ca se topeste am vazut ca si fuge mai tare cu capota "scursa"



        Sa o stapanesti sanatos si sa ai partea de ea! Numai noi stim cat frig am indurat pentru capota asta :|

        Comment


        • bravo arata bestial

          ai putea sa iti faci priza de la bara mai mare si dupaia esti lux
          bafta
          http://www.loganclub.ro/forum/masinu...e-t742p11.html

          Comment


          • Al3x:Bine ca s-a scurs cu forma frumoasa.Ms inca o data de ajutor.
            liculiciu.ms,nu cred ca o sa ii mai fac nimic in fata,imi place asa.
            AG 16 Y M A

            Comment


            • felicitarile mele inca odata si sa ai grija de ea...bafta si cat mai multe modificari sa poti sa o ai exact cum iti doresti cand o sa ai permis
              sigpic

              Comment


              • arata super misto vopsita! bv nenea ;) ti-ai indeplinit visul
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • marius-MSY:ms frumos,sper sa mai fac cate ceva pana iau permisu.bafta si tie
                  Thejock3r:ms,ma bucur ca pana la urma am reusit sa fac bad boy-u...doar sti de cand ziceam ca vreau ;))
                  AG 16 Y M A

                  Comment


                  • bravo aline... ti-a schimbat total masina ,multa bafta in continuare ...la tunareala
                    stii tu... HZP ;)

                    sigpic

                    Comment


                    • Arata foarte bine, ai putea cand o sa fie timpul mai bun sa ii maresti priza de aerisire de jos si va arata mult mai bine! Spor in continuare ca vine si vremea permisului, sa vezi apoi ce repede trece timpul, nu vei mai vrea deloc sa imbatranesti).
                      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                      Comment


                      • Cum sa maresc priza aia de jos?Sa tai stalpu ala dintre grile sau sa decupez cum avea BFF?Cum avea BFF nu prea imi place,poate tai doar stalpu ala dintre grile,dar sa fie putin mai cald afar.
                        AG 16 Y M A

                        Comment


                        • Cum avea BFF-ul sau cum are acum Fof. Acum depinde cum iti place, macar stalpul ala sa il tai si sa finisezi frumos apoi.
                          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                          Comment


                          • foarte tare alyn a iesit ceva foarte frumos....felicitarile mele.
                            sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                            Comment


                            • bravo...chiar a iesit bine...bafta

                              Comment


                              • Va multumesc.Pacat ca ninge afar ca mai vreau sa fac cate ceva si ma tine vrmea in loc
                                AG 16 Y M A

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google