Logan 1.4 ( Castigator Campionat Cea Mai Tare Evacuare Editia 2011/2012 ) )

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sonda e la locu ei,nu e scoasa.Ziceam sa o anulez din soft in caz ca se aprinde martoru..sa nu mai stea aprins.
    AG 16 Y M A

    Comment


    • Da,Domnule Alin :>:> chiar imi place "despre" roscata ta :x Mi-am dorit o masina d'asta de cand aveam 2-5 ani ) (kidding) :p E frumoasa ma ;;) Citez : "Jantele o fac speciala ... deosebita ... ! "

      Comment


      • Stiu Danutza ca ti-ai dorit si iti doresti in continuare o asemenea masina)..nu trebuia sa mai zici...se vede dupa fata ca iti place...iti"sclipeaza" ochii mereu cand o vezi(masina) )
        AG 16 Y M A

        Comment


        • Sa stii :>:> "Cand o sa fiu mare...o sa o pun p mami sa-mi cumpere o masina ca a ta " Sa stii... >:p Poate chiar mai frumoasa )

          Comment


          • Ba Aline,vezi ma ca "zdrangane si bangane" ceva la masita ta )

            *masina ... scuze
            Last edited by Danutza WTX; 21 October 2009, 14:26. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • De cate ori sa iti zic ca drangane, nu zdrangane si da bangane rau....toata masina,se rupe )
              Si ceva legat de masina..inafar ca bangane )...de ieri port roti de tabla,rotile de aluminiu au intrat la hibernat..pentru cat timp nu stiu.
              P.S:am schimbat si vechiu soft cu altu mai agresiv..cica si cu sonda lamda dezactivata.
              Last edited by al!n; 21 October 2009, 19:12.
              AG 16 Y M A

              Comment


              • yma cu roti de tabla...urata priveliste
                low....&.....slow

                Comment


                • De ma Alexe....uneori trebuie sa te mai si conformezi la ce zic aia mai mari in grad:P.O sa le pun inapoi cam prin martie dupa ITP.E bine ca pana atunci am timp sa le refac ca s-au cam julit..poate trebuiesc si indreptate.vedem.
                  AG 16 Y M A

                  Comment


                  • Astazi am mai lucrat la evacuare...am dat si intermediara jos,cea borla imi luase tot zgomotu la relantiu si in ture joase.Acu suna mult mai bine..cam tare da merge
                    Pun si un filmulet facut cu telefonu
                    AG 16 Y M A

                    Comment


                    • se aude frumos ma....bv
                      low....&.....slow

                      Comment


                      • Mda...e nebunie "evacuarea" asta
                        Acu sigur o sa aud masina cand trece prin oras

                        Comment


                        • Suna mult mai bine

                          Comment


                          • Bv ma bucur ca ai reusit sa dai intermediara jos,acum suna mai frumos rosiatica...

                            Comment


                            • Ma bucur ca va place cum suna...si mie imi place mult .Sper sa nu am probleme cu militia
                              AG 16 Y M A

                              Comment


                              • N-o sa ai
                                in cartea de identitate a automobilului scrie ca ai voie sa faci urmatoarele cote de zgomot
                                63.7 in stationare - masurat in dB
                                80 in mers - masurat in dB
                                Daca cumva iti face gat gaboru ca e zgomotoasa ii zici asa, aduceti decibelmetru sa masuram nivelul de zgomot. Daca nu il aduce e problema lui.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google