Logan 1.4 ( Castigator Campionat Cea Mai Tare Evacuare Editia 2011/2012 ) )

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • belea jantele, zici ca sunt pe 18''...!!

    Comment


    • LAE:ms,lasa ca nici "senilele" tale nu sunt mai prejos.
      niste poze cu masina..am mai facut cate ceva la ea:
      -schimbat uleiu bagat castrol edge 5w30 full sint
      -folie ceasuri prestige
      -distantiere spate de 2cm
      Attached Files
      AG 16 Y M A

      Comment


      • superba ....nu ai ce sai ceri cu garda asta ...felicitari.
        sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

        Comment


        • Ms Florine,garda ca garda dar deja nu mai merge treaba.Mi sa cam luat sa ma cert mereu cu ai mei din cauza suspensiei,ca nu merg si ei linistiti in masina si alte chestii de genu.Cat de curand cred ca o sa renunt la suspensie ..mie greu dar trebuie.
          Last edited by al!n; 15 July 2009, 00:00.
          AG 16 Y M A

          Comment


          • Eu nu stiu sincer cum poti umbla cu masina asa ). Nu pot zice nimic arata mortal dar totusi nu iti freaca aripa in cauciuc mai ales acum de cand ti-ai pus distantiere? ca mie imi freca in ultimul hal si la garda de 10,5cm spate si am mai ridicat-o undeva la 11,5. Daca vinzi arcurile o sa dai azi anuntu si maine te-ai scapat de ele, ca isi fac treaba.

            Comment


            • Nu imi freaca pe nicaieri nici cu distantiere.Nu are cum sa frece atata timp cat suspensia mea e lemn.Pot sa sui si un elefant in masina ca nu se mai lasa).
              Cu arcurile si amortizoarele am vorbit cu cineva sa facem schimb..
              AG 16 Y M A

              Comment


              • Da chiar, tu ti-ai intarit si telescoapele.. deci pana la urma e sigura treaba.. le dai! hmm

                Comment


                • Trebuie sa le dau...nici eu nu ma impac deloc cu ideea dar nu pot face nimic atata timp cat masina nu e a mea..daca era a mea le ziceam scurt:nu va convine nu mergeti si gata.
                  Viorelu:sper sa mai gasesc eu cand oi lua permisu..daca nu pun reglabila:d
                  Last edited by al!n; 15 July 2009, 20:05.
                  AG 16 Y M A

                  Comment


                  • ...las ca le pui tu inapoi cand va fi a ta

                    Comment


                    • Astazi am schimbat suspensia de pe masina..am pus weitec si amortizoare stock.Ce pot sa spun..intr-un fel imi pare rau ca sa inaltat mult masina..iar intr-un fel imi pare bine ca merg si eu mai linistit in masina(in sensul ca nu mai ma sacaie ai mei la cap).Masina sa inaltat mult,cam in jur de 3.5cm.Ma bate gandul sa tai 1-2 spire din ele dar mie teama ca le stric si iar o sa se comporte aiurea.O sa revin cu niste poze maine.
                      Zilele trecute mi-am pus si folie omologata suntek fata-spate.
                      AG 16 Y M A

                      Comment


                      • ai facut schimb cu baiatu de la craiova?

                        Comment


                        • Acum banuiesc ca e mult mai bine cu suspensia,poti sa circuli si tu si pe drumri mai prost asfaltate
                          Pacat ca ai pus Weitec...astea coboara cel mai putin din toate arcurile de logan...trebuia sa pui H&R ca astea coborau 4.5cm.

                          Comment


                          • anonimboy:da am facut schimb cu baiatu din craiova
                            supercar:el a fost singuru care a vrut sa facem schimb,a mai venit cineva din buc cu niste eibach taiate si nu ia placut ca era pre rigida masina mea,mai era vorba sa fac schimb cu cineva cu h&r dar tot amana...si mie imi trebuia sa le schimb cat mai repede.
                            AG 16 Y M A

                            Comment


                            • E las cas bune si astea....eventual mai tai o spira din ele,plus de asta ai scapat de rigiditatea masinii(care nu era masina pentru uz de zi cu zi).

                              Comment


                              • Momentan o las asa ...ca mi sa luat de demontat arcuri si amortizoare.Cred ca numai la a mea le-am dat jos de 3-4ori.Poate pe viitor o sa mai tai din ele.
                                AG 16 Y M A

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google