Logan 1.4 ( Castigator Campionat Cea Mai Tare Evacuare Editia 2011/2012 ) )

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mai asteapta poate te obisnuiesti cu ele....normal imediat schimbarea e vizibila dar cu timpul poate o treci cu vederea sau poate nu!!! pune niste poze daca ai sa ne holbam si noi...

    Comment


    • cum ai putut sa le vinzi???
      cu astea weitec nu poti sa sti pe de rost toate gropile diun oras )

      Comment


      • Nu le-am vandut..am facut schimb.Sper sa uit cat de curand toate gaurile si denivelarile din oras.
        Ai vazut si tu ca e cu mult mai bine acu;)
        AG 16 Y M A

        Comment


        • Daca nu te grabeai sigur gaseai sa le dai mai pe placul tau, dar ti-a fost urgent, asta e. Poti taia o spira lejer de pe spate daca vrei, o sa fie ceva mai moi, uita-te din spate cand masina e lasata, spirele de jos mai exact primele 3 stau una peste cealalta si vei castiga cam 1-1.5cm (adica grosimea spirei taiate). Pe fata nu prea recomand!

          Comment


          • daca taie din arcuri ... se pierde calitatea cu care producatorul le-a inzestrat ... adica vor fi mai noi ... ce facem dam bani pe arcuri sport sa fie tari si le facm moi?

            pacat alin ... arata superb, dar nici asa nu o sa iti para rau, o sa-ti placa arcurile weitec
            sigpicMy ride

            Comment


            • Bibi:trebuia sa scap cat mai repede de ele ca trebuie sa car niste alea cu masina si daca lasam suspensia aia probabil faceam tandari tot ce puneam in masina.Sa sti ca,chiar astazi m-am uitat pe spate are cam 1.3cm spira grosime..o sa tai o spira pe spate cand o fi sa am timp.Pe fata le las asa..
              DeLuXe.Eu am mers cu eibach taiate 2 spire fata spate si nu mi s-au parut moi..nu stiu ce sa zic.Sa sti ca weitec se comporta chiar bine..si pe denivelari si pe drum bun.Vechea suspensie se comporta superb pe viraje cu asfalt bun..pe viraje cu denivelari..aproape ca nu mai trebuia sa virezi ca vira singura din cauza sariturilor.
              AG 16 Y M A

              Comment


              • @Deluxe o suspensie sport buna nu inseamna neaparat sa fie f tare, sa te faca sa-ti pierzi dintii in cel mai scurt timp posibil, ca altfel patesti ce patea el, pe denivelari ii lua masina singura curba, amuzant si nu prea. Hai la o tura sa simti cum tine KW-u masina pe drum si nu e nici f rigida.

                Comment


                • Tot din cauza asta miam luat eu weitec....fusesem in proba cu a lu blze2k inainte
                  MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                  Comment


                  • Aline ai mai facut ceva pe la masinuta? Pune niste poze mai recente cu masinuta.. (chiar daca e mai ridicata ca inainte, tot bine trebuie sa arate).

                    Comment


                    • Nu am mai facut nimic....o sa fac si niste poze dar docamdata arata aiurea..nu mai am folie pe fata..mizerie cat cuprinde..inalta.
                      AG 16 Y M A

                      Comment


                      • , a revenit stock saracuta Respect !!!
                        sigpic
                        The MVP

                        Comment


                        • Eh...stock nu e.Mici retusuri cu flexu si e fresh).Momentan sunt in demolari prin casa si nu am timp de masina.
                          AG 16 Y M A

                          Comment


                          • ideala ar fi sa pui KW, insa nu e tocmai ieftina

                            Comment


                            • Arata bine masinuta si asa mai ridicata. Pana la urma ai luat ceva din arcurile spate?

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google