87 WAT AL Meu GOLAN LAUREAT

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 87 WAT AL Meu GOLAN LAUREAT

    In sfarsit a venit si Golanul meu ...... Ce pot zice despre el .... 1.6 8 v Laureat.
    L-am testat pe autostrada in incercarea de a scapa din kilometri de rodaj , ca parere sunt foarte multumit pacat ca e cam puturos acum la inceput....dar bine inteles este prima masina Golan din familia mea si cred ca osa am si eu nevoie de niste sfaturi de la posesori . Ms mult si la multi km....


    [IMG][/IMG]
    Last edited by Bone Mihai; 25 April 2009, 22:18.
    Doar oamenii plicisitori se plictisesc!

  • #2
    Bine-ai venit in familia LOGAN CLUB.
    Incearca sa pui si poze cu bijuteria ta, si eventual, sa ne spui de pe unde din Romania esti, si mai vorbim dupa...

    Comment


    • #3
      Originally posted by sorin_pss View Post
      Bine-ai venit in familia LOGAN CLUB.
      Incearca sa pui si poze cu bijuteria ta, si eventual, sa ne spui de pe unde din Romania esti, si mai vorbim dupa...
      Pai asta ma si chinui acum sa pun :P dar sunt cam afon in forumuri ....... in fine imageshack e bun ? [IMG][img=http://img178.imageshack.us/img178/9703/image322p.th.jpg][/IMG]
      Last edited by Bone Mihai; 25 April 2009, 22:29.
      Doar oamenii plicisitori se plictisesc!

      Comment


      • #4
        da ca bine zici sorin pss s-a stim si noi ... pentru inceput un sfat bun parerea mea,caucicuri ,genti,schimba mult mult aspectul bafta si bucurate de ia
        stii tu... HZP ;)

        sigpic

        Comment


        • #5
          bine ai venit printre noi,apropo de poze vezi la extensie si marime in rest drumuri bune.
          sigpic #

          Comment


          • #6
            Bine ai venit printre noi. Aici toti suntem prieteni. Sa stapanesti sanatos masina.... si fara incidente
            sigpic

            Comment


            • #7
              Originally posted by abu20 View Post
              Bine ai venit printre noi. Aici toti suntem prieteni. Sa stapanesti sanatos masina.... si fara incidente
              Ms mult de tot ....... Si ms tuturor pt urari .......Din ce am vazut toata lumea e super de treaba pe aici si asta incerc si eu sa ma acomodez .....va multumesc inca odata ...... iar cu pozele osa mai fac cateva pe timp de zii si osa caut un site pt a le afisa
              Doar oamenii plicisitori se plictisesc!

              Comment


              • #8
                felicitari pt achizitie
                frumoasa si culoarea,insa un pic cam pretentioasa...da` e ok
                la mine cam dupa 10.000 km "si-a dat drumu" motorul
                la cat mai multi km fara evenimente si iti recomand un casco
                sigpic42.453.149

                Comment


                • #9
                  frumoasa masina, felicitari. planuri ceva pentru ea? numai bine
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    Salut , s-o stapanesti sanatos ..

                    PS : vezi ca pozele le pui calumea din GO ADVANCED , GESTIUNEA ATASAMENTELOR si vezi ca ai acolo BROWSE SI INCARCA

                    Comment


                    • #11
                      Frumoasa masina , ai grija de ea . Un set de jante si folie ar fi perfect pe ea
                      b 89 plk

                      Comment


                      • #12
                        frumoasa masinuta, bine ca ai ales un 1.6 , e mai nervos. are dreptate "hriberiu" masina isi da "drumu' " dupa 10.000 km.
                        multi km fara incidente

                        Comment


                        • #13
                          Bone Mihai...aici gasesti modalitatea de a posta pozele pe forum...pana una alta postez eu poza cu masina ta.Succes.
                          Attached Files
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Bun venit!
                            E o motorizare buna.In privinta culorii,daca esti tipicar si-ti place s-o bibilesti nu-i problema,va arata bine mereu.
                            Sa auzim numai de bine!
                            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by hriberiu View Post
                              felicitari pt achizitie
                              frumoasa si culoarea,insa un pic cam pretentioasa...da` e ok
                              la mine cam dupa 10.000 km "si-a dat drumu" motorul
                              la cat mai multi km fara evenimente si iti recomand un casco
                              Ms Ms ..... Are casco .. si cu 10.000km asa auzisem si eu de la cei care au avut Logan nou

                              Originally posted by Laurr_07 View Post
                              frumoasa masina, felicitari. planuri ceva pentru ea? numai bine
                              Momentan tre sa ma apuc de spart pusculitza pt Huse , xenoane, etc . Ce am reusit sa pun pe ea momentan e o Alarma ...si e misto ca se inchid si geamurile odata ce incui masina :P

                              Originally posted by valeriuciprian View Post
                              Bone Mihai...aici gasesti modalitatea de a posta pozele pe forum...pana una alta postez eu poza cu masina ta.Succes.
                              Merci merci
                              Doar oamenii plicisitori se plictisesc!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google