J o b

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mersi frumos jelly de urari ! ... Si eu iti dores in continuare un craciun fericit si un an nou plin de bucurii si tot ce iti doresti !
    Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

    Comment


    • Craciun fericit alaturi de cei dragi... La multi ani!

      Comment


      • Multumesc mult @GGI78 !

        Comment


        • Nu am mai scris de mult pe aici!
          Azi am facut un upgrade la bord si am schimbat acele originale ale masinii cu unele de Duster si vitrina ca era putin zgariata, pe viitor sper sa imi schimb si culoarea in bord ca acum m-am tot invatat sa-l dau jos
          Attached Files

          Comment


          • Da...arata bine.Chiar imi place....abia astept sa le vad noaptea...poate pui poze si noaptea.O treaba bine facuta.Felicitari
            sigpic

            Comment


            • Bun asa bogdane, arata bine, astea sunt complet rosii nu??
              sigpic
              The MVP

              Comment


              • Frumoasa masina,bine intretinuta!
                Daca tot schimbi ledurile,ar merge si folie alba.
                La vara am si eu de gand sa fac modificarea asta,chiar daca nu am desfacut nimic la masina pana acum )

                Comment


                • Originally posted by B-64-MVP View Post
                  Bun asa bogdane, arata bine, astea sunt complet rosii nu??
                  Multumesc Victor, da si mie imi place cum arata! Acele cred ca sunt identice cu cele de prestige numai ca baza este neagra.
                  Originally posted by CataLiNNN View Post
                  Frumoasa masina,bine intretinuta!
                  Daca tot schimbi ledurile,ar merge si folie alba.
                  La vara am si eu de gand sa fac modificarea asta,chiar daca nu am desfacut nimic la masina pana acum )
                  Multumesc Catalin! Da vreau in curand sa schimb si culoarea ledurilor dar nu as opta pentru folie alba ca nu imi plac cifrele de la turometru, sunt cam mari poate mai degraba as opta pentru una de Duster cu inele cu tot, dar sa vedem ce imi rezerva timpul si buzunarul ca de e criza

                  Comment


                  • parca ar merge o seregrafie de prestige si inelele tot la fel ... multa bafta !
                    Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                    Comment


                    • felicitari bogdane frumostrebuia sa i pui serigrafie alba ca la mine daca tot l ai desfacut...hai la cat mai multe modificarima gandeam cand se va face frumos afara poate punem amandoi plasa la barile din fata ca vreau si eu iarsi tot ziceai tu mai demult ca vrei sa ti pui.bafta cu masina!
                      AdY_JmL_2015

                      Comment


                      • Originally posted by mamba View Post
                        Da...arata bine.Chiar imi place....abia astept sa le vad noaptea...poate pui poze si noaptea.O treaba bine facuta.Felicitari
                        2 poze cum se vad ceasurile noaptea, live se vede mai bine.
                        Attached Files

                        Comment


                        • Frumoas masina.Multi km fara incidente.

                          Comment


                          • Da, frumoasa treaba, se vede super, spor la modificari!
                            ''Dacă votul nostru ar putea schimba ceva, nimeni nu ne-ar mai lăsa să votăm'' Mark Twain.

                            Comment


                            • Multumesc mult baieti !

                              Comment


                              • arata bine ceasurile si masina foarte ingrijita...asta-i bine

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google