J o b

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • aha, frumos , asta astasi cand ai scos ghivecele din fata de la aripa ?
    ''Dacă votul nostru ar putea schimba ceva, nimeni nu ne-ar mai lăsa să votăm'' Mark Twain.

    Comment


    • tu chiar sfidezi meteorologii? Adevarul e ca arata tare bine spalata culoarea asta .Daca ar fi si mai aproape de sol, nu s-ar pune praful asa de repede, asa ca ...pe burta cu ea

      Comment


      • Felicitari pentru intretinerea masini dar vad ca ai pus numai poze cu masina stok nu vreu sa fiu rautacios dar cam pre multe poze cu masina ba de la spalatorie ba de la tara .... orcum sa o stapanesti sanatos si multi km fara incidente
        sigpic

        Comment


        • sal...felicitari...frumosa masina..imi place ca este ingrijuta....dar..
          Ce e aia de pe spatele portbagajului?ca arata cam nasol...in rest e super masina....

          Comment


          • aolo pe vremea asta ai spalat o ;)) trebuia sa dai un tzar si poate veneam si eu putin pe la billa.bafta in continuare!sal
            AdY_JmL_2015

            Comment


            • Multumesc mult baieti pentru laude!
              @Felix.m docamdata asta e masina pe asta o prezint in poze, ca sunt prea multe poze cu ea... de imi este si mie draga dar tinand cont ca masina e din 2005 ceva modificari i-am adus asa ca nu e chiar stok, cat de curand sper sa schimb oglinzile laterale cu unele de mcv
              @Sorine imi plac masinile cum arata lasate pe burta dar nu imi place ca devin rigide dupa aceasta modificare si din cauza asta nu o cobor jos, asa ca ma multumesc cu vazutu pe la alti colegi din L.C.

              Comment


              • sa vii sa te dau o tura cu a mea, 5 ron fisa, si ai sa vezi cat de rigida e

                Comment


                • Sorin ce-i drept nu am mers cu nici-o masina lasata sa vad daca e rigida sau nu dar asta am auzit de pe la baietii care si-au facut asa ceva. Sunt incantat sa ma urc la tine in masina

                  Comment


                  • jelly....sa nu imi spui ...ca atunci cand ne-am intalnit...veneai de la...o sedinta foto))

                    Comment


                    • Am fost de am spalat-o pentru ca era foarte murdara si m-am dus in Billa de am curatat aripile de pe fata ca erau pline cu pamant, pozele de mai sus vorbesc despre ce este vorba si am zis sa-i mai fac cateva poze

                      Comment


                      • frumoasa si foarte ingrijita masinutza la cat mai multi km cu ea

                        Comment


                        • arata bine masina cu jantele de logan restilizat .

                          cred ca ar arata bine daca le-ai vopsi negru iar linia aceea de pe mijloc sa o lasi asa cum este ea.
                          From Miami 2 Ibiza
                          Voucher
                          http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

                          Comment


                          • @bogdanel88 multumesc mult!
                            @sKyb0y, multumesc mult dar deocamdata jantele le voi lasa asa, cand ma voi plictisi de ele poate voi face o schimbare sau poate le schimb cu altceva

                            Comment


                            • Curata, frumoasa si de bun gust si modificarile aduse chiar aduc un plus de confort, bravo! Protectiile de prag spate cele cu dacia de unde le-ai procurat?

                              Comment


                              • Frumos exemplar de golan.Jantele fac toti banii.As vrea si eu un set chiar imi plac.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google