J o b

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La 12 ani , doar atat ? Multi inainte si sa ai grija de ea in continuare cum ai avut si pana acum , asta daca nu cumva te-ai gandit sa o schimbi

    Trimis de pe al meu HUAWEI Y625-U51 folosind Tapatalk

    Comment


    • Daca nu montam instalatia de gpl, erau si mai putini kilometrii si nici asa nu merg prea mult cu masina, deoarece prefer mai mult bicicleta. Am 10000 de km parcursi in 2 ani cu bicicleta. Grija voi avea de ea in continuare. Ganduri pentru schimbare exista, dar nu ma grabesc, masina inca este buna si decat sa o dau pe nimic mai bine ma bucur de ea.

      Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

      Comment


      • S-a trecut la bocanci...
        Attached Files
        Last edited by 77sky; 12 March 2018, 10:27.

        Comment


        • Incredibil cât de bine arata caroseria, n-a fost revopsita niciodată în toți anii astia?

          Oricum, felicitări ptr. modul în care o intretii!
          Last edited by Kojak; 29 October 2017, 21:18.

          Comment


          • unde ai schimbat bucsile de la punte si cat a costat? ti se pare diferenta mare?

            Comment


            • Originally posted by Kojak View Post
              Incredibil cât de bine arata caroseria, n-a fost revopsita niciodată în toți anii astia?

              Oricum, felicitări ptr. modul în care o intretii!
              Singurele elemente vopsite au fost muchiile aripilor spate, gasit putina rugina sub acele protectii.

              Originally posted by sorin1983 View Post
              unde ai schimbat bucsile de la punte si cat a costat? ti se pare diferenta mare?
              Bucsile le-am schimbat la Motor service, asa se numeste service-ul. Am schimbat mai multe piese atunci, total manopera 250 lei.

              Comment


              • Cred ca marea majoritate am trecut de acum la bocanci ... Apropo, banuiesc ca bocancilor le pui si capace

                Trimis de pe al meu HUAWEI Y625-U51 folosind Tapatalk

                Comment


                • Cu siguranta are si capace. In momentul cand s-a lasat fotografiata masina, capacele se aflau in portbagaj.

                  Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

                  Comment


                  • Poate sa vina iarna...
                    Attached Files
                    Last edited by 77sky; 12 March 2018, 10:25.

                    Comment


                    • Salut !
                      Jet expert-ul cu -30 l-ai luat degeaba ! Am testat fara sa vreau Clear Vision-ul la -33 si a functionat perfect cu toate ca scrie -20 pe el !
                      Drumuri bune !
                      http://www.loganclub.ro/forum/bv_55_wss-t42524p10.html

                      Comment


                      • Multumesc Dani! Sincer nu l-am luat ca scrie pe el -30, nu avem noi pe aici temperaturi asa scazute, doar ca voiam ceva mai bun, m-am saturat de cele ieftine din supermarket-uri.

                        Azi s-a montat cu ajutorul lui Marian, modulul pentru temporizare stergatoare, de care sunt foarte incantat cum functioneaza!

                        Marian nu le mai fabrica, dar proiectul a fost preluat de catre Claudiu , 0745084691 sau claudiu_petruu@yahoo.com . Gasiti de cumparat pe OL...

                        Comment


                        • Sa scriem in jurnal si pe 2018...
                          Masinuta merge bine...pe langa celelalte module pe care le are in prezent, s-a adaugat si un modul drl. In viitorul apropiat, urmeaza sa schimb pompa de servodirectie, deoarece a inceput sa curga ulei pe la semeringul de la fulie.

                          Drumuri bune sa aveti!
                          Attached Files
                          Last edited by 77sky; 12 March 2018, 10:25.

                          Comment


                          • Drumuri bune si tie! Tu sigur mergi cu masinuta asta sau o tii de expozitii ? . Felicitari pt modul cum arata!

                            Trimis de pe al meu HUAWEI Y625-U51 folosind Tapatalk

                            Comment


                            • Multumesc Gabi! Nu are ea fata de expozitie...chiar merg cu ea, dar se lasa pozata cand este curata.

                              Sent from SM-G935F using Tapatalk

                              Comment


                              • A montat careva modelul aceste de pompa servodirectie pe logan ph1? Se potriveste bine pe suport?

                                Multumesc!
                                Attached Files
                                Last edited by 77sky; 12 March 2018, 10:24.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google