B 74 NYT furia blonda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu conteaza cozmine pozele,ci ce scoti din gura sau dai din deste,nu eram nebun sa ma apuc sa spun dealea necurate,ma intelegi,dar nici sa ma aptin sa nu spun ca mi-am pus monitoare in loc de oglinjoarele alea,urmeaza bara si altele care tin de ce se poate potrivi,nu pun nimic sa nu fie inestetic sau sa ma apuc sa tai,cu toate ca ma batea gandul aseara sa tai un spate de mcv si sa vad cum vine sudat de berlina ,dar e mult de munca si nu am autogen ,referitor la "multumesc pt ajutor" cozmine am ajutat eu pe cineva aseara,in afara de a da din gura?...oricum placerea a fost de partea mea ,multumesc all de aprecieri si neaprecieri,ca eu nu ma supar si nici nu am sa va amenint cum au unii obiceiul
    va pupa tata pi toti toate
    sigpic
    Poate pentru lume ești o singură personă,dar
    pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

    Comment


    • Originally posted by B 74 NYT View Post
      ......imbunatatire a vizibilitatii in oglinzile retrovizoare stock,am pus de mcv sau mai bine,mi-am pus lcd-uri...
      Asta cu lcd-urile e bine de tinut minte.

      Originally posted by B 74 NYT View Post
      ...oricum placerea a fost de partea mea,multumesc all de aprecieri si neaprecieri,ca eu nu ma supar si nici nu am sa va amenint cum au unii obiceiul
      va pupa tata pi toti toate
      Putini sunt ca tine.Succes in tot ce vrei sa faci la masinuta!
      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

      Comment


      • Traiasca unchiu' Nyt! Iar m-ai luat, chiar asa greu ne miscam? Felicitari pentru oglinzi, las' ca si-ale mele sunt bune, eu mai mic, si ele mai mici, tu mai mare, si ele mai mari, acum fiecare cu masurile lui). Spor in continuare la aranjat si parfumat, nu ii pune spate de MCV, mai asteapta putin ca o sa ii pui laterale de SUV, eu stagnez, nu ma pot hotari.
        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

        Comment


        • @D-FENS - mersi mult de urari,stai linistit ca am in mine la caterinca pt inca 80 de ani de aici in colo
          @aleXpeed - mai nepoate,vb ta dupa gabarit,incet si bine ,decat graba si sa iasa prost
          va pupa tati pe toti si toate!!!
          sigpic
          Poate pentru lume ești o singură personă,dar
          pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

          Comment


          • Frumoasa masina ,imi place ce ai facut la ea, in special jantele si garda la sol.Folie,pleoape sau o toba nu ii pui?
            Numa bine si spor la tunarit!!
            Tinc fest !!

            Comment


            • @kalimera - am alte ganduri cu farurile iar pleoapele ar strica,mi-as dori un bad boy look si xenoanele de 300 euri cu tot cu montaj profesional,urmeaza si toba,dar mai intai remapare si poate o turbinica mai maricica,ca cea de origine parca e casa de melc,dar usor si cu cap
              mersi pt urari,atit tie cat si celorlalti
              stima si respect !!!
              sigpic
              Poate pentru lume ești o singură personă,dar
              pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

              Comment


              • bune planurile NYT-ule... sper ca nu te superi pe mine dupa ce o sa vezi ce a aparut pe masina mea ,dar stiam ca esti la work

                -faza cu turbina imi place, faza cu remaparea , faza cu xenoanele , dar toba ? nu am vazut toba pe diesel, de fapt nu am ascultat!

                Comment


                • Ti-a sutit bara (turnator). Succes maestre.

                  P.S. Cosmin, sunt ceva baieti cu tobe pe diesel, dar nu fac asa mare zgomot ca la benzinare.
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • Oooooo, multe planuri, o sa arate super d-nule, succes la facut rost de bani ptr tuning
                    sigpic
                    Maică, ce mafioți de treabă !!!

                    Comment


                    • cum era versu ala de la A.S.I.A ? ) Suna bine de tot...trage fusta mai jos la blondina

                      Comment


                      • cand eu am zis la lume ca loganarii sunt baietii de caterinca si cu psihologicu luat pe spaga nu m-a crezut nemenea,mersi mersi looome
                        zbanghii lu` tata ce este ei
                        sigpic
                        Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                        pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                        Comment


                        • ce mai face pitzi blonda ? ceva noutati ?

                          Comment


                          • nimic nou ca m-a lovit o criza financiara mama mama...am pus o prelungire la bara fata,arata zic eu binisor pare lasata bine de pamint,in rest nimic nou
                            dar mersi tuturor de urari
                            apropo LA MULTI ANI ROMANIA si roamanilor de pretutindeni!!!
                            sigpic
                            Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                            pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                            Comment


                            • faina masina nenea..griji de ea si drumuri bunee...
                              http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                              Comment


                              • @MS 41 MZN - mersi mersi tati
                                UN AN NOU FERICIT ALL pe 2010,bani la greu pt tunareala dar si pentru familie si succes in viata de zi cu zi
                                sigpic
                                Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                                pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google