B 74 NYT furia blonda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    NYT-ule , nu`ti dai seama ca a intrat unu ca cica numai cocalari au stopuri ca ale tale , ca se aburesc si faze de genu.
    dar au intervenit super moderatori si au editat , de aici si raspunsu meu cu abureala.

    Comment


    • #32
      aha,nu am vazut sa fi scris cineva asa ceva,dar daca a facut-o se ofitca ca el nu are masini asa de frumoase si simple ca ale noastre,daca omu o fi de la DB cu abtipilde si multe becuri cu luminite si multe croame inclusic capacele rotilor
      dar stii cum zic eu "sa fie iertat robul lui Dumnezeu ca nu stie ce vrea si ce face" mai sunt si paduri cu uscaturi
      oricum mersi pt spate in caz de ceva se stie agentu' e in fortza
      scz de off


      mi-am pus un ornament toba ca arata urat teava aia goala,sper sa al fi montat cum trebuie,asta pin pun prelungire sudata de la borla,ca cica toba toata sa aude rau la diesel
      Last edited by AGENTUL NYT; 23 June 2009, 15:53. Reason: Automerged Doublepost
      sigpic
      Poate pentru lume ești o singură personă,dar
      pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

      Comment


      • #33
        chiar imi place cum ce ti-ai facut la masina.daca jantele cu tot cu anvelope au costat 1700 ron sincer este un pret foarte bun.arata superb asa.a da NYT-ule tu vi la intrunirea nationala de la sibiu??
        Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

        Comment


        • #34
          sper sa nu ma bata operatorul pt off
          nu stiu daca vin pt ca am sa cad de tura la munca dar poate poate fac in asa fel sa ajung nu promit nimic
          multumesc tuturor si lui ope ca ne iarta scz de off

          aici e titiul la locul de munca
          Last edited by AGENTUL NYT; 24 June 2009, 12:44.
          sigpic
          Poate pentru lume ești o singură personă,dar
          pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

          Comment


          • #35
            deci...zambilica lu asta micu a primit bece by zexstar & dsign power si si-a vopsit consola neagra by spray-ul meu & munca lui ) In schimb..a fost de MARE ajutor ptr ceilalti . ita la el ce caterinca a facut....

            Ps. a intrat chiar si in scaunele lu' Dsign. Mai greu a fost cu scosu' )
            Attached Files
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • #36
              Misto jantele Pozele astea sunt caterinca maxima in schimb, la unele am ras sa mor. Asteptam poze cu aspectul final al bordului.

              Am observat intr-una din poze ca ai o antena destul de lunga cred ca peste 1m50 pusa pe portbagaj, pe talpa magnetica. Ai ceva probleme cu ea la viteze mari (mai mari de ~150km/h) in sensu sa se desprinda sau ceva de genu? vreau sa-mi iau si eu statie dar nu stiu cat de bine sta antena la viteze mari. Mersi
              Last edited by andrushk_mib; 22 August 2009, 23:47.
              If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

              Comment


              • #37
                @jokerul-ca de obicei mare boier mare caracter pt jpg.-uri si eu l-am acuzat pe LCB de frauda ca nu a postat pozele si el le-a pus pe my ride ...bv si mersi
                @andrushk_mib-da ce caterinca a iesit,iar antena cu statia am avut-o de vanzare si acum se bucura de ea cataFOF si intradevar era foarte lunga dar talpa magnetica era de 180,chiar FOF mi-a zis ieri ca a mers cu ea nu cum o aveam eu pe protbagaj ci pe plafon cu 180 km/h si acolo a ramas
                si cateva poze cu babordul tunarilicht by dsign cu grila neagra facuta by me .dar si cu grila gri inainte de tunareala,urmeaza sa pun lumina albastra si la consola cu cele 3 butoane pt caldura aer rece director aer si putere ventilator aeroterma
                cui nui place sa nu se uite
                Attached Files
                Last edited by AGENTUL NYT; 23 August 2009, 10:51.
                sigpic
                Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                Comment


                • #38
                  o fi bine cu plinu facut ?
                  numai bine la tractoras

                  Comment


                  • #39
                    E mumoasa. Tot inainte. Esti un super om.
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      Inca unul pierdut si irecuperabil. Bravo Nicule, ai ajuns la vorbele mele cand iti ziceam ca nu o sa te poti abtine sa nu modifici ceva la ea. Misto masina, ingrijita. Abia astept sa o vad si pe a ta cu burta de pamant. Bafta multa in continuare !
                      sigpic
                      Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

                      Comment


                      • #41
                        pe burta lui ? ) muhaha !

                        Micutzule..azi vazui bara de mcv sh in vitan la 50 ron
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • #42
                          salut, imi place masina ta. sa o fugaresti sanatos in continuare
                          ps: cati km are? cum se comporta ? ce probleme ai avut? [ scuze daca ai mai zis asta dar nu am gasit.
                          pps: cat ai dat pe cd player? ca tare ma bate gandul sa imi cumpar si eu unul asemanator
                          " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                          Comment


                          • #43
                            Micutule, ti-ai facut-o cu mana ta (grila...)

                            Pacat ca in curind se va inchide atelierul din Sticlarie... Mare pacat.
                            _
                            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              @dsign...cu mina mea e facuta
                              @thejoker...nu dadeai un tir,sau daca ai drum iao tu si iti dau eu banii la intalnire,pls
                              @tudor...masina o am de 3 ani si 7 luni,64.ooo km,nici o problema,cei din logan club bucuresti iti poate confirma cum o intretin,pun si o poza cu motorul dupa 3 ani si 7 luni si inca una cu o diferenta si te las pe tine sa decizi cum e bine,ambele masini de aceasi varsta daca nu ma insel(in poza e tija manetei de viteza)...pe radio cd mp3 tv dvd card sd si sticker am dat 800 ron dintr-un magazin specializat prin bucuresti,nu fac reclama sa nu imi iau penalizare

                              vorba lui thejoker ..pina pun masina cu burta pe pamint o sa imi ajunga a mea mersi tuturor pt urari
                              Attached Files
                              Last edited by AGENTUL NYT; 24 August 2009, 08:40.
                              sigpic
                              Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                              pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                              Comment


                              • #45
                                frumoasa masinuta, sa ai grija de ea si multi km fara probleme
                                sigpic
                                Logan 1.4 Dynamic Blue

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google