B 74 NYT furia blonda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    O prinde bine galbenu..imi place.Pe viitor ar merge putin lasata si niste folie pe geamuri si e parfum
    AG 16 Y M A

    Comment


    • #17
      de lasat e in prim plan.dar nu stiu ce arcuri sa imi iau,folie am pe lateralele spate,pe luneta nu imi pun inca sa nu dau tema de discutii la militieni cu toate ca daca e sa imi pun am sa o pun pe cea omologata,mersi pt aprecieri si la fel DRIVE SAFE
      sigpic
      Poate pentru lume ești o singură personă,dar
      pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

      Comment


      • #18
        La arcuri iti recomand H&R..daca tot faci o treaba sa o faci calumea.DRIVE SAFE
        AG 16 Y M A

        Comment


        • #19
          cred ca h&r am sa imi iau pina la urma ca sunt cele mai laudate,dar vedem momentan e criza usurel asa ca de sunt mai batrinel
          sigpic
          Poate pentru lume ești o singură personă,dar
          pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

          Comment


          • #20
            tu n-ai nevoie de arcuri

            Comment


            • #21
              dar pune si tu pozele de rezolutie mai mare, ca sa se inteleaga fiecare zgarietura
              sigpic

              Comment


              • #22
                da lasa omu ca poate le face cu telefonu si n-o avea rezolutie :P

                Comment


                • #23
                  are dreptate omu' le fac cu telefonul mobil de 5 mega,aparatul e la neamuri si nu al mai aduc si inapoi ca stii cum e cand dai dai cand e sa iti primesti inapoi "l-am stricat imi pare rau" dar promit ca vin cu ceva profesional cat de curind
                  votka sper sa iti foloseasca detectorul de radar in drumurile tale,eu am fost pe deplin multumit de el,acum am imbatrinit si merg mai batrineste(vezi FOF )si nu imi mai e de folos
                  sigpic
                  Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                  pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                  Comment


                  • #24
                    iti zic cand ma intorc din sejuru de weekend
                    pana acu mi-a piuit de m-au luat dracii si avea si dreptate

                    Comment


                    • #25
                      NYT-ule , daca se aburesc , desfaci capacu de plastic si izolezi bine cu silicon.
                      Last edited by Cezar; 22 June 2009, 16:25.

                      Comment


                      • #26
                        pai tocmai, lasa-le loc sa "respire". farurile din fata, care se aburesc, se rezolva printr-o gaura mica intr-un colt in spatele oglinzii si tot acolo se lipeste o pastila dezumidifactoare. daca le izolezi cu silicon si inauntru ai taman aer umed, vesnic o sa se abureasca.
                        Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                        Comment


                        • #27
                          NYT-ule imi place masina ta.arata foarte bine.vreau sa te intreb:la jante ti-ai pus distantiere sau asa sunt ele??si cat te-au costat daca nu te superi ca intreb?
                          Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

                          Comment


                          • #28
                            draguta masina si mai ales culoarea
                            http://www.loganclub.ro/forum/loganu...am-t11058.html

                            Comment


                            • #29
                              mi se pare normal sa le curete...inainte sa le izoleze , doar nu le`o lasa cu apa in ele.

                              Comment


                              • #30
                                jantele sunt fara distantiere si m-au costat cca 1700 ron cu tot cu anvelope noi noute,jantele nu stiu ce marca sunt dar sunt 7"j si anv. 205/65/15
                                care e treaba cu abureala? nu am probleme cu abureala la faruri si nici la stoape,de unde concluzia asta?
                                si multumesc frumos pt urarile de bine
                                sigpic
                                Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                                pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google