B 74 NYT furia blonda

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    NYT-ule ne povestesti mai multe la regionala de la Cluj daca vi colega.ceva noutati pe masinuta sunt???
    Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

    Comment


    • #62
      sunt in pas de upgrade cu masina,usurel si batrineste ca e mai bine,la cluj nu pot veni ca pic de munca,de povestit referitor la madona,e super tare baba la 51 ani,spectacolul ok,sonorizarea de proasta calitate,cat si organizarea,pe stadionul national daca era,era cu totul altceva,lumea linistita si impartita in opinii pro si contra,spre sfarsit s-a dat drumul al tot poporul sa intre fara belete
      sigpic
      Poate pentru lume ești o singură personă,dar
      pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

      Comment


      • #63
        dupa cum am promis ca revin cu neste jpg-uri cu felul cum se vede ecranul dvd-ului,cat si noile jante achizitionate asta seara si montate,cele vechi cum dadeau pe masina si cele noi cum dau pe masina
        old janta/anvelope 205/65/15
        new janta/anvelope 205/45/16
        urmatoarel vor fi cu arcurile sport
        dar revin cu alte jpg-uri la jante si cum se vad pe masina zilele urmatoare
        Attached Files
        Last edited by AGENTUL NYT; 3 September 2009, 01:46.
        sigpic
        Poate pentru lume ești o singură personă,dar
        pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

        Comment


        • #64
          Frumoase jantele..trebuiesc neaparat arcuri sport ca ai distanta cam mare intre roata si aripa..baga h&r.bafta.
          AG 16 Y M A

          Comment


          • #65
            sa le invarti rotund nea agentu

            Comment


            • #66
              obligatoriu ca bag si arcuri...dar nu sunt cam tari h&r?...nu stiu cer si eu detalii de la meseriasii care si-au pus si altfel de arcuri...parca prefer o idee mai moi...am mers cu cea a lui fof si parca e teapa rau...nu stiu las la aprecierea celor care au si doresc sa aflu mai multe sfaturi sa al iau pe cel mai bun...nu sunt disperat financiar....moderat....ceva ieftin si bun...nu accept nici sa tai originalele
              mersi de urari
              sigpic
              Poate pentru lume ești o singură personă,dar
              pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

              Comment


              • #67
                foafa nu are HR o sa te dau o tura cu mine...cu conditia sa nu-mi rupi scaunele )
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • #68
                  Aoleuuu cat spatiu acolo. Nu-i nimic ca o rezolvi tu, fa un pic de economie si pune-i arcuri, sa vezi frumusete atunci.

                  Sa stapanesti sanatos jantele.
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • #69
                    Bine ca ai reusit mah sa scoti rotile de pe ea....ai fugit repede la vulcanizare ca sa nu vedem ca le-ai lipit cu super glue de frica sa nu le fure amicii nostri pasari zburatoare pe timp de nopate cand alarma ta
                    Hai ca arata bine asa ...nu mai seamana cu un tractor
                    In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                    sigpic

                    Comment


                    • #70
                      masina tipaaaaaaaaaaaaaa dupa niste arcuri

                      Comment


                      • #71
                        multzam' pentru poza sefule

                        bafta la tunareala si fulgareala

                        sanatate!
                        " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                        Comment


                        • #72
                          Originally posted by Thejock3r View Post
                          foafa nu are HR o sa te dau o tura cu mine...cu conditia sa nu-mi rupi scaunele )
                          tot HR sunt..dar sub alta marca...marca racing nick.
                          Agentule , eibach sau weitec e potrivit pentru tine , iti garantez..da nu mai tai nu mai faci nici o cioclarie la ele.

                          Comment


                          • #73
                            Sa le stapanesti sanatos NYT-ule. Si celelalte aratau bine dar era balonul cam mare. Ma uitam mereu la masina ta cand treceam prin Dorobanti. Intr-o zi, in timp ce eu stateam la cedeaza am surprins un moment hilar cand ne priveam reciproc masinile.
                            LOGAN AMBITION 1.6 MPI ... putin nervozat ...sigpic

                            Comment


                            • #74
                              @thejock3r- deabia astept sa ma dai cu frumusetea ta si sa iti storcesc buretii la scaun
                              @Eu4yas & @gmv97 & @RazvanB & @Al!n - se vor pune si arcuri,ca asa zici ca e dintoasa asa
                              @Tudor - pt putin si alta cu cea mai mare placere
                              @sdc290605 - pai acolo lucrez,iar daca masina ta e facuta cu gust,ma uit ca imi place cand e ceva placut irisului,multumesc de urare
                              @CataFOF - nu ar fi mai bine cand am banii sa mergi cu mine?...daca zici tu sefule ca eibach sau weitech E bune pt salele mele,dealea luam si logic ca nu tai nimic din ele

                              multam tuturor pt urari si incurajari,se vor face usurel toate,io E mai batrinel,mai dolofanel si se misca mai greu trupu,mintea


                              ete si niste jpg-uri cu ea curata si in toata splendoarea ei
                              Attached Files
                              sigpic
                              Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                              pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                              Comment


                              • #75
                                e de belea blonda asta ....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google