Kingpin Mobil - logan 1.6 compresor, actual 1.8t

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @nzn

    285 lei discul, 570lei perechea.Da se potrivesc si pe dci. Pe 1.4 si 1.6 8v cu discuri neventilate nu se potrivesc dar se gasesc si pentru respectivele modele de cumparat doar ca nu sunt ventilate.

    7 noiembrie - 8 noiembrie ...... UNLEASHED BAIA-MARE .......
    DIN PACATE VA ANUNT CA , LINIUTELE S'AU ANULAT DIN CAUZA AUTORITATILOR CARE REFUZA SA COLABOREZE.ASA CA RAMANE DUMINICA 8 NOIEMBRIE IN PARCARE LA AMBIENT : DRIFT SHOW , INDEMANARE , EXPO TUNING , AUDIO CONTEST

    Ai mai fost rugat cel putin o data sa nu mai scrii cu majuscule. Fii receptiv.

    @Cezar: am uitat sincer Mesajul asa l-am copiat de pe alt forum unde se pare ca nu se considera strigat. Acuma nu fa nici tu exces de zel

    Scuze pentru cei care cred ca am strigat la ei, era doar un mesaj de informare nimic mai mult.

    Un update de ultima ora:Se tin liniile de la Baia-Mare
    Last edited by vgroza; 29 October 2009, 19:05. Reason: Automerged Doublepost
    Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

    Comment


    • Originally posted by vgroza View Post
      Un link cu mine si Bibi pe 201m: http://www.youtube.com/watch?v=oIdO5i58cOw
      Dar oricum mai am de exersat ca se poate si mai bine
      Sorry pentru poluarea fonica, recunosc ca in mare parte imi apartine.
      Kata este de vina, ca o spus ca nu le posteaza.
      Liniute totusi cand mai vedem?

      Comment


      • update piese

        Si pentru ca am fost cuminte, mai astept un pachetel, 4 jante OZ Ultraggera pe 17". Maine sper sa-mi ajunga Vreau sa-i multumesc lui Gabi a.k.a B-87-GBY pentru pont, 10x man !
        Attached Files
        Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

        Comment


        • !!!Forta jantele!!! sunt absolut impecabile.
          Astept o fisa proasta pe dyno, doar stii ca le vreau
          sigpic

          Comment


          • o intrebare te rog...ai schimbat map senzoru'?
            http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

            Comment


            • @felixb

              baietii au pastrat secret modificarile facute, sorry

              baietii au pastrat secret modificarile facute tocmai ca sa vina oamenii sa-si faca la ei, sorry
              Last edited by vgroza; 30 October 2009, 22:01. Reason: Automerged Doublepost
              Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

              Comment


              • tare asta...eu stiu ce am de facut, eram curios cat de bine a facut la tine.
                http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                Comment


                • ce misto is jantele....superbe!!
                  acum nu iti creste garda la sol?
                  http://www.loganclub.ro/forum/masinu...e-t742p11.html

                  Comment


                  • exact asa sunt si ale mele .. doar ca ale tale sunt model mai nou pacat ca nu ai ales pe 15 sau 16 ... acum fiecare cu placerea , oricum stii ca la liniute vei fii dezavantajat
                    Its just a car ...

                    Comment


                    • ...cam difera jantele tale radu...jantele lu groza is exact ca ale lui eu4yas...
                      oricum,buna alegere!griji de ele
                      http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                      Comment


                      • Pai la liniute poate sa isi puna rotile mici inapoi ... sau ... le vinzi pe astea care le ai?

                        Comment


                        • ....

                          @Raduprov: Jante ca ale tale am vrut sa-mi pun in primavara, jantele respective vin din fabrica puse pe clio 172 mk1 (rs) daca tin bine minte si sunt varianta OEM adica facute special pentru Renault, modelul aftermarket al jantelor se numeste Oz F1 si are 2 tipuri de dimensiuni la prezoane. Am atasat o poza cu modelul F1, F1-facut pentru Renault si jatele mele Ultraleggera.

                          @liculicu: creste dar nu mult oricum cred ca mai tai din arcuri ca cele de fata nu sunt taiate.

                          @kokozula: Le vand rotile de pe mashina cu tot cu cauciucuri la 250 euro. Detalii pe PM.
                          Maine le cantresc si am sa va spun ce greutate are toata roata(janta+cauciuc). Asa a fost sa fie cu dimensiunea si eu initial cautam pe 15"
                          Attached Files
                          Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

                          Comment


                          • cat te au costat noile jante + cauciucurile? cauciucurile vad ca sunt sh, dar jantele? ai pt iarna alt set de roti? felicitari pt modificari!

                            Comment


                            • Cauciucurile nu sunt cele din poza si sunt "noi"(au pana in 3000km) desi nici cele din poza, nu erau rele, un singur era mai uzat(cel din poza) restu erau brici chiar mai aveau perisori, dar erau prea late...Si jantele si gumele sunt sh! Pretul sa-l spuna el!
                              sigpic

                              Comment


                              • ...

                                Dupa cum spunea si Gabi jantele sunt in stare perfecta si provin de pe o masina din showroom. Jantele au fost 600 euro, n-am dece sa mint sau sa exagerez ca am dat mai mult cat sunt ele in mod normal aprox 900-950 euro. Revin mai tarziu sper cu poze cu ele pe masina
                                Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google