Kingpin Mobil - logan 1.6 compresor, actual 1.8t

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • frumos... suna ca si cum ar avea serpisori si se tureaza vizibil mai bine ... felicitari

    Comment


    • foarte frumoasa lucrarea mai ales ca masina ta e la domy in oradea va iesi ceva foarte frumos.. bafta in continuare
      Last edited by dodolorand; 30 November 2010, 22:25.
      sigpic http://www.loganclub.ro/forum/sm_01_uli-t17461p16.html

      Comment


      • Se aude bestial.
        De abia astept sa fac o tura.
        sigpicFast&Furious
        Team CSR
        Logan Club CLUJ

        Comment


        • Se putea sa arate mai bine dar am fost sfatuit ca nu merita sa sudeze cu awi (sudura cum am la tubulatura de la compresor) pentru ca e mult mai scump si oricum nu se vede sub masina iar ca performante e tot una
          Last edited by vgroza; 30 November 2010, 22:49. Reason: .
          Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

          Comment


          • bravo ma groza , se aude gros , cum imi place si mie de altfel , fara partaieli si paraituri.
            ai idee ce diametru are toba finala la iesire ?

            Comment


            • Se aude frumos...recunosc
              sigpic
              "BRABUS" STYLE

              Comment


              • foarte misto lucrarea si arata foarte bine .
                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                Comment


                • Se aude destul de bine insa in sarcina se va auzi mai bine
                  Sper sa fi scapat de fumul de il scotea de sub capota si de pe esapament
                  Bafta in continuare !
                  Click! - http://www.youtube.com/watch?v=P9IGaLsK4s4

                  Comment


                  • este abur mai mult decat fum ..se duc toata apa si microfibrele de pe invelisul serpilor ... filmarea precis a fost pe la prima cheie ... astept o filmare cu traseul incalzit si in sarcina

                    Comment


                    • Bravo , se aude superb si se tureaza frumos , felicitari pentru munca depusa..Bv Bv

                      Comment


                      • Originally posted by CataFOF View Post
                        bravo ma groza , se aude gros , cum imi place si mie de altfel , fara partaieli si paraituri.
                        ai idee ce diametru are toba finala la iesire ?

                        prima poza ai specificatiile si modelul tobei, nici eu nu le mai tineam minte
                        UIte pun si linkurile catre site-ul oficial magnaflow cu modelul de intermediarra si finala:
                        MagnaFlow manufactures the best exhaust systems, mufflers, pipes and catalytic converters; now being sold directly from our website! We proudly manufacture products in the USA using premium components and the latest technology. Voted 2017 SEMA Manufacturer of the Year!

                        MagnaFlow manufactures the best exhaust systems, mufflers, pipes and catalytic converters; now being sold directly from our website! We proudly manufacture products in the USA using premium components and the latest technology. Voted 2017 SEMA Manufacturer of the Year!
                        Last edited by vgroza; 1 December 2010, 12:27. Reason: .
                        Kingpin Boardshop, Cluj-Napoca, b.dul Eroilor nr.31

                        Comment


                        • gata bre , nu mai esti cel mai tare logan !!!
                          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                          Comment


                          • Eu sunt de parere ca ramane cel mai tare logan,pt ca el a scos atata putere din motorul original.

                            Poate ca o sa fie vre-unul care o sa puna un motor de clio rs de vreo 300cp si gata,mai ramane decat caroseria care e de logan si asta nu stiu daca intra la titlul "cel mai puternic logan"
                            Fara Semnatura.

                            Comment


                            • Carmelo ai cea mai mare dreptate la mine groza si cu bbi mau uimit ce au facut cu motorul original
                              sigpic http://www.loganclub.ro/forum/sm_01_uli-t17461p16.html

                              Comment


                              • lasa bre , ca motorul asta original de logan nu are compresor de SLK din fabrica ,deci numa original nu mai e )
                                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google