Armasarul Meu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Armasarul Meu

    Dacia Logan Laureate 1.4 2008, 40 000 kilometri.
    Am facut cateva modificari interioare doar ... tot ceea ce se vede in foto... cine stie originalele isi da seama cam ce si cum. Singura modificare a motorului e un filtru de aer sport care ....... nu se simte la putere dar parca putin la consum. Astept pareri.
    Attached Files
    Last edited by valeriuciprian; 3 July 2009, 03:03. Reason: Automerged Doublepost

  • #2
    asa au aparut si pozele
    astept pareri

    Comment


    • #3
      fumoasa culoare, combinatiea negru cu rosu la interior e super. multi km fara incidente si spor la tunerit !!!!!!!! Respect !!!!!!!!
      sigpic
      The MVP

      Comment


      • #4
        foarte frumos! imi place mult interiorul..si a mea tot rosie este si voi alege aceeasi combinatie de rosu si negru atat la interior cat si la exterior. Multi km fara probleme! Ai grija de ea si ea va avea de tine!
        Every story has an end, but in life...every ending is just a new begining.

        Comment


        • #5
          Ai o masina ingrijita, bravo. Oare unde am mai vazut eu interiorul ala ? Sa ai grija de ea si la cati mai multi km fara probleme.
          sigpic
          Shit does not happen. Shit takes time, shit takes effort.

          Comment


          • #6
            frumoasa masina sa o stapanesti sanatos si multi km fara incidente dar un singur lucru de ce ai vopsit la bord cu visiniu si nu cu rosu culoarea masini..uite o poza.
            Attached Files
            sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

            Comment


            • #7
              Frumoasa masina sa ai noroc de ea!

              Comment


              • #8
                am vopsit cu visiniu ca e mai "soft" am facut o combinatie de tonuri de rosu doar. si mai am de lucru ;) multumesc de aprecieri si la multi KM

                Comment


                • #9
                  La urma urmei, tie trebuie sa-ti placa schimbarile facute si dupa aia restul, numai de bine s-auzim si sa ai grija de Golan, succes....
                  sigpic
                  Maică, ce mafioți de treabă !!!

                  Comment


                  • #10
                    Frumos rau interiorul ... spor la lucru in continuare
                    b 89 plk

                    Comment

                    Working...
                    X
                    Anulare DPF
                    Politica de Securitate Google