Blue Magic IL 13 MIU

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • marfa masina ...sa ai parte de ea ...si multi km fara probleme ;)
    sigpicFGA-ul meu ... http://www.loganclub.ro/forum/tr_93_...9.html?t=25709

    Comment


    • hai colega acasa. sa dam o mega intalnire ( pe zapada sper ).
      Nu-i bai...

      Comment


      • venitara jantele?
        sigpic

        Comment


        • inca nu a ajuns in tara... probabil atunci le va lua.
          Nu-i bai...

          Comment


          • Se lasa prea mult asteptate sper ca in ianuarie sa le primesc ma gandesc ca dureaza mai mult pentru ca nu am comandat jantele in configuratia uzuala si am schimbat ET-ul.La masina nimic nou a zacut o saptamana intreaga in service din cauza unor probleme(curea accesorii,toate fuliile si rolele pe care le invarte cureaua de accesorii la un logan cu AC pe benzina) toate cele enumerate in paranteza fiind schimbate costul distractiei putin peste 10mil lei vechi .
            sigpic

            IL 1 3 MIU

            Comment


            • foarte tare masina...noutati ceva???au venit jantele???
              DACIA...Daca Ai Cap Iese Altfel..
              sigpic

              Comment


              • Azi am fost la Nick si nici o veste,DTC facandu-se numai pe comanda din toamna lui 2009 cred ca cei din Germania asteapta sa se stranga un anumit numar de comenzi.
                Am si cateva alternative:
                -Fondmetal Evo Corse 15' pe la 6,5kg/buc
                -Motec MTCW 15' tot pe la 6,0kg/buc
                -ATS DTC 17' 6,4kg (care le pot lua si maine) la un super pret dar nu as mai vrea 17' pt ca janta+anvelopa va cantari tot pe la 16-17kg si nu fac nici o combinatie.
                sigpic

                IL 1 3 MIU

                Comment


                • Mai asteapta tata...oricum nu e nici o graba pana la primavara,ca acu iarna nu ai ce face cu ele.
                  AG 16 Y M A

                  Comment


                  • Foarte faina merge demential din cate am vazut in clipuri, si ce imi place cel mai mult e albastra ;)

                    Comment


                    • Ms frumos in clip-uri e departe de a merge bine poate pana la primavara o voi aranja cu tot ce mi-am propus la partea de motor abia dupa pot spune ca o sa mearga cat de cat bine.
                      sigpic

                      IL 1 3 MIU

                      Comment


                      • BRAVO!Masina arata foarte,foarte bine,felicitari pentru munca depusa si banii investiti in masina,se vede ca totul ai facut cu cap,nu te-ai axat numai pe performante sau pe look,masina are ceva aparte,nu stiu ce dar imi place.
                        Oz ultraleggera i-ati cel mai bine,cele mai bune jante.

                        Comment


                        • Ultraleggera pe 15", mai usoare ca ATS DTC.
                          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                          Comment


                          • Andrei,Alex va multumesc de vorbele frumoase si de sfaturi sunt foarte bune si usoare O.Z-urile dar din pacate pretul lor depaseste posibilitatea mea financiara momentan.
                            sigpic

                            IL 1 3 MIU

                            Comment


                            • parerea mea e ca poti merge si pe evo corse, sunt foarte rezistente si nu's foarte grele. acum, e decizia ta, asa e cand tre sa alegi si ai multe variante.

                              Comment


                              • si alex daca iei o janta usoara incearca sa cauti si un model de anvelopa usoara, nu lua din alea run flat sau genu celor de curse cu talonul exterior si interior ranforsat ca sunt super grele si nu rezolvi nimic ! Bafta in continuare cu masinuta ! ! !
                                sigpic
                                The MVP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google