Blue Magic IL 13 MIU

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • frumoase rau ATS-urile , celelalte le-ai luat ca jante de iarna sau ai alte planuri cu ele?

    Comment


    • 124-le are aripi manarite, cumva a fost vreun AMG sau Brabus? Este superb, oricum!

      Incepi si tu colectie de jante, precum Fof?
      _
      B 48 C U P - Ligheanul Agitat

      sigpic

      Comment


      • Ai grija de ele,cu ce le incalti?T1r??Poate pun si eu mana la vara pe un set dasta....
        sigpic

        Comment


        • Mi'a parut bine de cunostinta Miu'le ...Borbeturile au fost achizitionate pentru o ruda de'a lui...
          AG 65 V M C

          Comment


          • Originally posted by dsign View Post
            124-le are aripi manarite, cumva a fost vreun AMG sau Brabus? Este superb, oricum!

            Incepi si tu colectie de jante, precum Fof?
            Din ce stiu eu este AMG
            Nu-i bai...

            Comment


            • sa torsionezi la plecare cu bine noile jante Boss ... cu ce altceva decat T1R ar putea fi incaltate .

              Ce et au de sunt asa iesite ?

              Comment


              • Originally posted by katalin_89 View Post
                Sa le stapanesti sanatos, chiar mergeam plisctisit si deodata vad un logan mai alfel!
                Altfel...adica mai murdar decat restu loganurilor.Ms de urare.

                Originally posted by FlorianYFL View Post
                Vin bine, sa le stapanesti sanatos . Nu vrei sa te scap de evacuarea de pe 04?
                Florian masina nu mai e proprietatea mea,deci...cam greu sa il conving pe tata sa vanda evacuarea.

                Originally posted by hmv86 View Post
                frumoase rau ATS-urile , celelalte le-ai luat ca jante de iarna sau ai alte planuri cu ele?
                Multumesc.Borbeturile le-am luat pentru o ruda de a mea eu deja am 2seturi de table si 2 de aliaj daca mai luam inca unu deja mi le arunca mama de la balcon ca nu mai are loc de ele prin casa .

                Originally posted by dsign View Post
                124-le are aripi manarite, cumva a fost vreun AMG sau Brabus? Este superb, oricum!
                Da,este AMG motor v8 6.0L 381cp an fab 94' jantele sunt cele de iarna, pentru vara se merge cu 9j fata si 12j spate masina e senzatie singurul "-" fiind acela ca este inmatriculata pe BG deoarece statul roman vroia 13.000+ eur taxa de prima inmatriculare.


                Originally posted by GOLAN91 View Post
                Ai grija de ele,cu ce le incalti?T1r??Poate pun si eu mana la vara pe un set dasta....
                T1r m-am hotarat sa pun,ramane de vazut cand le voi cumpara,am tot asteptat la topgear dupa anvelope insa pana au adus am cheltuit banii in alte scopuri.

                Originally posted by MaDu View Post
                Mi'a parut bine de cunostinta Miu'le ...Borbeturile au fost achizitionate pentru o ruda de'a lui...
                Si mie mi-a parut bine ca ne-am cunoscut baieti.Multumesc pentru gazduirea jantelor,sa ne vedem sanatosi si cu alte ocazii.

                Originally posted by cos_min_i View Post
                sa torsionezi la plecare cu bine noile jante Boss ... cu ce altceva decat T1R ar putea fi incaltate .

                Ce et au de sunt asa iesite ?
                Multumesc.ET-ul este 35,la prima vedere vin exact "la fata".
                sigpic

                IL 1 3 MIU

                Comment


                • Bravo ma ,arata super jantele cu discurile alea perforate ..o fi "da curse " dracu stie ?
                  sigpic
                  Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
                  http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

                  Comment


                  • Cateva poze de la regionala de la Brasov unde cazanu' a obtinut locul 2 la proba de indemanare .
                    Attached Files
                    sigpic

                    IL 1 3 MIU

                    Comment


                    • Pun si filmarile pentru cei care nu au fost la BV cateva cuvinte legat de cele 2 manse:
                      -In prima mansa o luasem aiurea la parcarea cu spatele iar parcarea laterala nu a fost tocmai perfecta,in loc sa ies prin lateral am iesit direct in fata(aici nu am fost singurul care a facut greseala asta).
                      -In mansa a2a mi-am corectat greselile din prima mansa dar uitandu-ma pe filmare am vazut ca era loc de mai bine.

                      Mansa 1

                      Mansa 2
                      Last edited by Alex_MIU; 27 March 2012, 01:58.
                      sigpic

                      IL 1 3 MIU

                      Comment


                      • intotdeauna este loc de mai bine ...oricum felicitari

                        Sent from my Optimus 2X using Forum Runner

                        Comment


                        • Originally posted by Alex_MIU View Post
                          Pun si filmarile pentru cei care nu au fost la BV cateva cuvinte legat de cele 2 manse:
                          -In prima mansa o luasem aiurea la parcarea cu spatele iar parcarea laterala nu a fost tocmai perfecta,in loc sa ies prin lateral am iesit direct in fata(aici nu am fost singurul care a facut greseala asta).
                          -In mansa a2a mi-am corectat greselile din prima mansa dar uitandu-ma pe filmare am vazut ca era loc de mai bine.

                          Mansa 1

                          Mansa 2

                          Adica cu tirul dai bine cu spatele , si cu asta mica te impiedici,ma dezamagesti mai baiatule
                          sigpic
                          "BRABUS" STYLE

                          Comment


                          • Originally posted by matheo66c View Post
                            Adica cu tirul dai bine cu spatele , si cu asta mica te impiedici,ma dezamagesti mai baiatule
                            a luat invers de volan, credea ca mai are si remorca cu el...
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by cos_min_i View Post
                              intotdeauna este loc de mai bine ...oricum felicitari

                              Sent from my Optimus 2X using Forum Runner
                              Asa e.Multumesc!

                              Originally posted by matheo66c View Post
                              Adica cu tirul dai bine cu spatele , si cu asta mica te impiedici,ma dezamagesti mai baiatule
                              La ala am oglinzile cat 3 capete si vad mai bine ce e in jurul meu.Nu ca ar fi o scuza da in prima runda nici nu vedeam in oglinda jaloanele,in cea de a2a mi-a reglat oglinzile sa vad jos.

                              Originally posted by katalin_89 View Post
                              a luat invers de volan, credea ca mai are si remorca cu el...
                              Mi se mai intampla chestia asta mai ales in primele zile cand vin de la serviciu la fel si cu oglinzile,obisnuit cu cele mari de la camion in astea mici de la logan mi se pare ca nu mai vad nimic.
                              sigpic

                              IL 1 3 MIU

                              Comment


                              • Masina o ai de noua? Sau ai luat-o de la cineva?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google