Blue Magic IL 13 MIU

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aici eram cu hainele pt rebuturi (1.4) ... La 2.0 am luat halatele cu "Renault Sport" ... Si am inceput resuscitarea pe capota deschisa!
    sigpic
    Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
    http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

    Comment


    • Mama ce fata am...pune si poza cand eram si eu elegant la halat

      Sunt curios cate Logane mai raman cu motorul oem

      Comment


      • Unu rămâne sigur !
        sigpic
        "BRABUS" STYLE

        Comment


        • Originally posted by alessandro View Post
          Mama ce fata am...pune si poza cand eram si eu elegant la halat

          Sunt curios cate Logane mai raman cu motorul oem
          Am pus-o să vadă lumea că ai fost om muncitor.Mai târziu pun dalea unde erai elegant ;)
          sigpic

          IL 1 3 MIU

          Comment


          • Alessandro elegant,tifon tunNing,fără filtru,sudură şi zâmbetului omului după ce a reuşit să ardă 50l benzină cu agregatul în căteva ore ;)
            Attached Files
            sigpic

            IL 1 3 MIU

            Comment


            • Deci i-ai dat in mufarina sambata seara! ? ))) cum ti-am prescris !
              sigpic
              Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
              http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

              Comment


              • Aşa ca de plecare,dacă mai stăteam câteva zile o luam uşurel cu varianta spusă de Alessandro.Mă nu mai găsesc pozele cu halatu' sport
                sigpic

                IL 1 3 MIU

                Comment


                • Sa il turezi cu placere domnu.
                  sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                  Comment


                  • felicitari pentru modificare si mare respect pt cei care l-au montat!!!!!!!
                    sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                    Comment


                    • felicitari pentru lucrare si pune si tu cateva impresii numai ne fierbe atat :P

                      Comment


                      • Ca şi impresie față de 1.4 de l-am avut cu aproximativ 100cp motorul ăsta nu are nici o treabă,e cu totul altă ligă.Deşi nu are peste 200nm cuplu diferența e uriaşa poți face liniştit o depăşire în treapta 5,este foarte brutal treptele 1,2,3 trebuie să fii cu ambele mâini pe volan,urcă foarte frumos în ture în ciuda faptului că traseul de evacuare este pe 50mm.La mers normal este foarte silențios am impresia că e vechiul 1.4 însă situația se schimbă atunci când accelerezi iar motorul răspunde fără întârziere.Sunetul specific unui motor aspirat care face ture multe e foarte plăcut,timoneria foarte precisă,cursa levierului e exact ce trebuie.Aş putea să scriu la nesfârşit.Nu regret costul swapului deşi nu e unul tocmai mic,atunci când mergi cu maşina uiți de tot.
                        sigpic

                        IL 1 3 MIU

                        Comment


                        • Legal ai rezolvat in acte?
                          Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                          Comment


                          • Sa ii dea cineva ban lu asta ca a umplut tot forumul cu aberatii.
                            miule sa il coxezi sanatos si sa ne vedem cu bine la vara!
                            Can't touch this !

                            Comment


                            • Originally posted by Alex_MIU View Post
                              Nu regret costul swapului deşi nu e unul tocmai mic,atunci când mergi cu maşina uiți de tot.
                              zi o suma. e de clio 2 RS?

                              Comment


                              • Originally posted by mumus View Post
                                Legal ai rezolvat in acte?
                                Faci mişto sau vorbeşti serios?

                                Originally posted by Ionut.11 View Post
                                Sa ii dea cineva ban lu asta ca a umplut tot forumul cu aberatii.
                                miule sa il coxezi sanatos si sa ne vedem cu bine la vara!
                                Ms Domnu'!

                                Originally posted by skd_ozenel View Post
                                zi o suma. e de clio 2 RS?
                                În situația mea până acum estimativ 1600eur dar la ce vreau eu să fac posibil să ajung la un total de +/-2500eur.Mult a costat si o să mai coste modificările necesare pentru montaj.Motorul e F4r 730 de Clio 2 Rs ph1
                                sigpic

                                IL 1 3 MIU

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google