Sb-75-vyp

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sb-75-vyp

    Buna ziua
    E timpul sa-mi prezint si eu masina, un Laureat F2 1.4 cu ABS, din noiembrie 2008.
    Masina are 8600 km si este culoarea ALBASTRU OTOMAN(edge).
    Pana acuma am facut urmatoarele la ea:
    -stopuri fumurii
    -tips toba
    -paravanturi geamuri
    -aparatori noroi
    -protectii aripi
    -huse 2 culori
    -panou ceasuri argintiu
    -plafoniera 3 becuri albastre
    -leduri ceasuri si butoane
    -actionare stergatoare pe spritiera
    -mocheta spate bancheta+usa portbagaj
    -becuri far albastre(lumina alba)
    -leduri pozitie albe
    -jante Walfrace Katana 2 r15
    -arcuri sport H&R
    -Mp3 Pioneer
    am sa revin si cu niste poze.
    Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

  • #2
    din ce ai descris sigur arata dar si merge super masina.asteptam poze cu masinuta...hurry up:P
    Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

    Comment


    • #3
      inseamna ca arata frumos din ce ai descris tu.

      o intrebare am totusi: la ph 2 au aparut angels eyes? si plasa sau ceva ce poate ilocui grila fatza?
      " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

      Comment


      • #4
        cred ca e primul PH2 cu "harcuri" sport de pe site ! Asteptam poze...
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • #5
          Bine ai venit, asteptam poze

          Comment


          • #6
            Salut Vasi, multi kilometrii fara probleme !!!! Masina arata super , inca miroase a nou in ea imbunatatirile sunt de bun gust iar arcurile sport chiar dau foarte bine pe masina . Ai uitat sa spui ca ai woofer in portbagaj ..... am si eu ceva poze cu ea daca vrei ti le trimit sa le postezi.
            Oricum frumoasa si ingrijita si in curand mai nervoasa (vine remaparea )
            Hai noroc !!!
            sigpic

            Comment


            • #8
              inca nu au aparut nici faruri, nici grila, dar eu vreau sa vopsesc in culoarea masinii grila si capacele cu proiectoare din bara.
              sigur trebuie sa arate bine.
              Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

              Comment


              • #9
                Salutare Vyp,frumoasa masinuta,e primul facelift care-l vad tiganit.Mai mult ca sigur ca va arata bine cu grila si cu plasticurile de la proiectoare vopsite in culoarea masinii.Nu prea imi dau seama din poze dar banuiesc ca ai vopsit tamburii si etrierele?!Eu zic ca se potriveste si cu rosu si cu negru.Părerea mea e ca daca-i mai pui si o folie pe geamuri va arata cu mult mai bine;oricum arata bine si asa dar cu folie e mai eleganta.Bafta la tiganit in continuare.

                Comment


                • #10
                  e frumoasa dupa cum am banuit, sigur urmatoarea mea masina va fi albastra. e pretentioasa vopseaua?
                  bafta si sper sa reusesti planurile tale ;)
                  " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                  Comment


                  • #11
                    da, etrierele si tamburii sunt vopsite negre.
                    vopseaua nu e pretentioasa si e ce mi-am dorit.
                    am cautat masina special la vopsea si dotari.
                    noroc ca in perioada aceea desi fabrica era inchisa am gasito in uzina pe trailer pentru export. Intr-o joi am sunat la pitesti si seara la 10 a sunat omu si am fost vineri dupa ea.
                    noroc chior.
                    Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                    Comment


                    • #12
                      Super masina...spui ca e Laureate dar vad stiker cu abs+...stikerul e pus de tine nu?Sa te poarte in siguranta
                      sigpic

                      Comment


                      • #13
                        oooooo, bine ai venit colega!
                        Tu stii parerea mea!
                        Bafta si numa' bine!
                        aham......Restul e LOGAN


                        http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                        Comment


                        • #14
                          salut. tin sa te felicit pt masina. in sfarsit vad si eu o masina modificata cu gust. tot ceea ce ai pus pe masina e super. astea sunt modificari adevarate care dau frumusete masinii, nu stikere si lucruri puse aiurea ca zici ca masina e brad de craciun. mai lipseste si folia pe geamuri pt a realiza o restilizare aproape perfecta. inca o data bravo si as vrea sa vad mai multe loganuri modificate asa, nu tiganii de doi lei (codita de rechin, stikere aberante, crom peste tot, etc). bafta.
                          sigpic

                          Comment


                          • #15
                            Salut!
                            Sa o stapanesti sanatos si spor la modificari.
                            Uite sa iti faci o idee.
                            Attached Files
                            sigpic
                            !

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google