Sb-75-vyp

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by dj_dragos View Post
    VYP-ule foarte faina masina,sincer imi place.acum realizez ca de fapt tu erai in spatele meu cand am plecat de la curmatura spre sibiu,sau in fata mea,de fapt si si.nu stiu daca iti mai amintesti.MS 98 AMD.imi place masina.spor la modificat in continuare
    MS 98 AMD ala cu drifturile
    2004 Dacia Logan 1.4MPi
    2006 Dacia Logan 1.5dCi
    2007 Opel Astra H 1.7CDTI

    Comment


    • #47
      i-mi aduc aminte doar ne-am salutat la semafor
      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

      Comment


      • #48
        modificari cu bun gust!
        > poti face un upgrade la admisie, evacuare, sistemul de franare... spor!

        Comment


        • #49
          Tudore nu am facut drifturi ma,ci intoarceri).

          VYP-ule astsa ne vedem la Cluj de data asta sa povestim langa masini nu doar sa ne salutam.
          Last edited by dj_dragos; 19 August 2009, 11:04. Reason: Automerged Doublepost
          Muzica este acel lucru care defineste personalitatea fiecarei persoane in parte.Music is one of the most important things we live for!!!

          Comment


          • #50
            Frumoasa culoare,bafta in continuare.
            sigpic
            Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

            Comment


            • #51
              buna tuturor, de sambata am si eu comanda la volan(satelit) pe VYP-ul meu si sunt super multumit, inca un lucru taiat de pe lista.
              Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

              Comment


              • #52
                frumos, foarte frumos.... ia pune si niste poze cu, comanda la volan, si unde ai facut-o.
                frumoasa masinuta

                Comment


                • #53
                  Frumoasa masinuta , sa ai parte de ea si de multe calatorii .
                  Skypeeâ„¢

                  Comment


                  • #54
                    de astazi masina mea mai are inca o optiune in plus, scaune incalzite
                    lista devine tot mai mica.
                    Attached Files
                    Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                    Comment


                    • #55
                      poze si cu satelitul de la volan, mai tarziu da asta e am uitat
                      Attached Files
                      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                      Comment


                      • #56
                        arata bine masina...spor la traznit in continuare;)
                        http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                        Comment


                        • #57
                          salut! cum ai facut alimentarea pt incalzirea scaunelor? ps.:imi place masina ;)
                          If it ain't broke, don't fix it!

                          Comment


                          • #58
                            ce sa zic, masina e belea. daca era un 16 volti era si mai belea. o intrebare, comada de la volan e de pe clio ? ce modificar a necesitat? si un pret pentru scaunele incalzite? le-ai skimbat sau ai pus doar husa ?
                            " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                            Comment


                            • #59
                              sal
                              - alimentarea la scaune am avut-o trasa de fabrica, masina fiind facuta pentru export, dar e usor ai nevoie de 2 fire, + si -, le iei de la bricheta.
                              - comanda de la volan se potriveste de clio sau kangoo, are puse niste rezistente in ea care dau tensiuni diferite la casetofon, acesta avand mufa stereo minijack pe intrarea auxiliara.
                              - kitul de incalzire m-a costat 300 ron si cuprinde instalatia electrica, butoane, huse, carenaje pentru 2 scaune. Am demontat scaunele si sub tatiteria originala am montat husele incalzite, toata operatiunea a durat 2 ore in total la amandoua scaunele.
                              azi am facut proba si sunt super multumit de cum lucreaza incalzirea, recomand.
                              Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                              Comment


                              • #60
                                Salut , de unde ai luat kitul ? si ce vreau sa te intreb are vreo reglare sau termostat se opresc singure la o anumita temperatura ? eu am huse din alea universale incalzite care le pun sub huse dar te incalzesc pana iti iau foc pantaloni nu se opresc nici o data ...
                                Frumoasa treaba ai facut la masina , spor in continuare !
                                Degeaba gandesti daca esti prost!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google