Sb-75-vyp

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Superb Imi place
    sigpic
    Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

    Comment


    • dud, gandeste-te la varianta mea, la idee, da-i cuiva sa incerce un VT
      ar arata criminal ;)
      Life is short...play more!
      http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

      Comment


      • care mai bolo ca am memoria setata pe scurta durata?
        Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

        Comment


        • Frumoase jante, merg bine.....vad ca ai terminat treaba vorbita de noi.....
          Sa ai grija la damburi, fuge volanul....si io am, stii prea bine !!!
          Sa le stapanesti sanatos
          sigpic
          Maică, ce mafioți de treabă !!!

          Comment


          • super masina, ar trebuii sa ii dai jos ''presuletele'' de pe spate, nu da bine la PH2...bafta la modificari!
            Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

            Comment


            • Nu dau bine da i-si fac treaba, am sa le dau jos in primavara cand vreau sa montez kitul de ph2 de fabrica si atuncea vine prelungirea spate care face treaba in locul lor.
              Stikerele sunt acolo cu un motiv si prieteni stiu de ce, dar oricum au si o semnificatie unul ce sigla loganclub sibiu si unu e sigla ********* europa in care sunt membru.
              Odata ce demarez proiectul cu portbagajul clin vor disparea dar tre sa le gasesc alt loc si nu prea vad unde ar da bine. Daca aveti idei unde se potrivesc puse acele stikere nu ezitati, castigatorul are o bere de la mine.
              Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

              Comment


              • Pe luneta mai frate.....am castigat ceva sau......
                ...Vorbim la Sibiu sau Deva....ce zici !!! sau pe mess, ok
                sigpic
                Maică, ce mafioți de treabă !!!

                Comment


                • sal..cel mai frumos ph2 pe care l-am vazut...multi km fara probleme...

                  Comment


                  • mersi, mai de ce a-ti sters numele, vi se pare reclama ceva, doar era legat de logan nu avea treaba cu alte chesti era ceva secret?
                    in fine mereu patesc asa, la alti nu sunt probleme numai la mine se sterg frate.
                    Oficial m-ati suparat.
                    Eu vreau sa promovez loganul in europa si voi va atacati.
                    Traiasca romania, mai rau ca pe vreburile vechi, in fine.
                    Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                    Comment


                    • vyp75, nu ti-a sters nimeni numele, atata doar, ca pe acest forum, nu se poate sa scrii numele altor cluburi!
                      Acuma, fiind vorba de Clubul European, nu-i o problema, dar probabil ai scris linkul!
                      Nu-ti fa probleme, nu e cu rea intentie!
                      aham......Restul e LOGAN


                      http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                      Comment


                      • Originally posted by vyp75 View Post
                        mersi, mai de ce a-ti sters numele, vi se pare reclama ceva, doar era legat de logan nu avea treaba cu alte chesti era ceva secret?
                        in fine mereu patesc asa, la alti nu sunt probleme numai la mine se sterg frate.
                        Oficial m-ati suparat.
                        Eu vreau sa promovez loganul in europa si voi va atacati.
                        Traiasca romania, mai rau ca pe vreburile vechi, in fine.
                        nu ti-a sters nimeni nimic, e protectia forumului. ca si de exemplu www.*******.ro www.**********.ro **** **** ***** www.*********.ro
                        cenzureaza forumul, nu cineva. nu are nimeni nimic cu tine
                        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                        Comment


                        • Originally posted by vyp75 View Post
                          care mai bolo ca am memoria setata pe scurta durata?
                          cu vopsitul jantelor ma omule...ce memorie de elefant...in crestere ...ai
                          Life is short...play more!
                          http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                          Comment


                          • scuze dar nu am scris nici un link era scris ca la loganclub doar ca era dacia..... europa.
                            In fine daca am gresit i-mi cer scuze da nu e prima data cand dispare ceva din mesaj fara un motiv zic eu.
                            Asta e nu am chef de cearta dar am observat ca se mai fac nedreptati si nu e corect.
                            Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                            Comment


                            • inca ceva nou am reusit sa termin instalatia la scaune, acuma am 4 scaune cu incalzite, maine sa speram ca reusesc sa pun si poze cu pozitionarea butoanelor.
                              Cine doreste mai am huse de incalzire.
                              Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                              Comment


                              • frumoasa masinuta, chiar imi place. De jante n-am ce sa spun sunt bestiale. Sa ai grija de ea!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google