Sb-75-vyp

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La arcuri recomand H&R iar in leg cu distantierele eu zic sa pui intai arcurile si dupa masori si tu spatiul ramas si in functie de asta vezi si ce distantier iti trebuie.Distantiere gasesti la Racing Nick,Coasta de est etc etc bani sa fie.Bafta!
    sigpic

    IL 1 3 MIU

    Comment


    • Astazi masina e la infoliat pe geamuri am sa revin cu poze.
      Deasemenea azi a venit mosul cu un set de arcuri sport, pana la urma am ales FK din motive ... ramane sa vedem cum se comporta.
      Nu stiu daca ma lasa inima sa le tin in casa pana la primavara sau le pun pe masina mai repede.
      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

      Comment


      • Clar ca trebuie sa le pui !!! hai cu pozele
        sigpic

        Comment


        • De ieri masina e infoliata, arata beton.
          De astazi e coborata cu 4cm fata/spate.

          Din pacate am si surprize neplacute, azi dimineata m-am trezit cand am deschis usa garajului cu o crapatura pe partbriz care ieri nu era, de unde a aparut e un mister dar e o lovitura zdravana la marginea partbrizului de unde a plecat crapatura, mister mare de la baietii cu folia sau de undeva de pe drum aseara sa o fi capatat??????????????
          Iari seara cad am luat masina de la infoliat, nu am vazut sa fie.
          Si asa a venit mosu cu 2 calde si una rece..............
          revin cu poze sa vedeti cum arata masina, deja are alta prestanta cu folie si arcuri.
          Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

          Comment


          • Tare greu vin pozele alea....

            Comment


            • azi a primit vyp un parbriz nou, parasolar si 2 pleoape negru mat.
              uite asa am ramas de sarbatori fara finante, le serbam acasa la caldura.
              pozele maine sigur le fac daca tine vremea.
              Last edited by vyp75; 16 December 2011, 19:49.
              Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

              Comment


              • frumoasa masina, pacat ca husele alea acopera tapiteria frumoasa de ph2, alea de ph1 inteleg ca merita acoperite dar ph 2 nu prea... doar daca gasesti unele mai frumoasa ca tapiteria default, astea de acum nu sunt..
                Logan laureat 1.2

                Comment


                • Dar sti ca masina a fost vanduta acum cateva luni? Tu cred ca te-ai uitat doar la pozele de pe prima pagina
                  sigpic
                  Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                  Comment


                  • greu vin pozele alea...
                    sigpic http://www.loganclub.ro/forum/sm_01_uli-t17461p16.html

                    Comment


                    • Iata si pozele, azi am reusit sa le fac.
                      Asa arata masina in stadiu actual, dupa o parte din modificari.
                      Attached Files
                      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                      Comment


                      • ghiceste masina! apropo colegu', ce i-ai facut de are 114 cp? )
                        daca nu ma inseala ochii, masina a ajuns in autovit...?


                        Autovit.ro este cel mai mare site de anunturi auto din Romania. Aici poti gasi mii de anunturi cu masini noi si second hand de vanzare.
                        Attached Files
                        Astept cat mai multe opinii : PH-22-BFC

                        Comment


                        • Mai bine vopseai pleoapele de la laguna in culoarea masinii...oricum dau un aspect agresiv al masinii
                          Astept cat mai multe opinii : PH-22-BFC

                          Comment


                          • Hahaha) a ajuns pe autovit,probabil cel care a cumparat-o e vrun samsar
                            http://www.loganclub.ro/forum/focusul_meu-t39113.html

                            Comment


                            • cat de rau imi pare....sper sa-si gaseasca un proprietar pe masura masinuta, pentru ca este cvel mai frumos logan ph2 din romania (opinia mea)
                              Astept cat mai multe opinii : PH-22-BFC

                              Comment


                              • asta e baieti, eu am dat-o la altcineva, si mie i-mi pare rau ca a ajuns la un ......., dupa ce a scris in anunt nu poate fi altceva.
                                Sa speram ca cineva se va bucura de ea cum trebuie.
                                Astia sunt romanii.
                                Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google