Masina mea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Mai mult magarusi pentru Logan. ;)

    Comment


    • #17
      Eee...stie el care e vrajeala cu pusul de inca 100 de cp pe o masina ...

      Last edited by Cristi_Xp; 26 November 2006, 17:20.
      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

      Comment


      • #18
        Originally posted by Cristi_Xp
        Eee...stie el care e vrajeala cu pusul de inca 100 de cp pe o masina ...

        Care Stie , Stie !)
        Vezi Cristi ca e posibil acu sa cumperi ink 100 de CP second dp un Mertz Albastru ;) vezi tu....
        Renault Laguna Club

        Comment


        • #19
          Ii cumpar toti ai 230 de pe mertz...de le dezmembrari daca mai traiesc careva
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • #20


            Aveti masini fratilor nu gluma !
            Si eu am o solinitza (Solenza), dar va duce cu brio orice Logan de 1,4 MPI.
            Recunosc ca nu ma pun cu Loganul de 1.6 MPI, dar poate daca se va fabrica vreodata logan de 1,8 sau 2,0, o sa fiu primul care mi-l iau )

            Ma rog, daca va fi vreodata.

            Chris, imi place car-ul tau, merge bine. Dar ai grija de ea, masina e o femeie, trebuie sa-i oferi satisfactie) . Baga-ti talpa-n ea.

            Comment


            • #21
              Ai de capu meu,dar o femeie...uupps masina second hand...nu face ravagii ???ugggh... baga`ti ..."talpa`n" ea..sau altceva? Asteptam poze cu Solenza...
              Si mie mi-ar placea un logan cu motor de 2 L
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • #22
                Originally posted by oJiToS
                Aveti masini fratilor nu gluma !
                Si eu am o solinitza (Solenza), dar va duce cu brio orice Logan de 1,4 MPI.
                Recunosc ca nu ma pun cu Loganul de 1.6 MPI, dar poate daca se va fabrica vreodata logan de 1,8 sau 2,0, o sa fiu primul care mi-l iau )

                Ma rog, daca va fi vreodata.

                Chris, imi place car-ul tau, merge bine. Dar ai grija de ea, masina e o femeie, trebuie sa-i oferi satisfactie) . Baga-ti talpa-n ea.
                Nu il mai invata mai sa bage talpa-n ea... ca el te crede...si mai face .. Doamne fereste.. vreo prostie . Acum i-am aratat ce a patit un prieten de-al familiei mele. http://www.huon.ro/engine.aspx/page/...ag/im-cuvantul

                La nici unul dintre Golan`uri nu s-au deschis airbag`urile....

                Comment


                • #23
                  Baga`ti talpa in ea...se referea la femeie
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment


                  • #24
                    Arcuri sport Eibach! Mai tre montate pe masina
                    Last edited by Cristi_Xp; 23 February 2008, 03:10.
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by Sebastian.c
                      La nici unul dintre Golan`uri nu s-au deschis airbag`urile....
                      Airbag-urile frontale pusca la impact frontal [si nu la orice fel de impact, la unu mai serios (la loganu rosu ii indoit spoileru si capota un pic)], iar la impacturile laterale (loganu gri) sau la rasturnare pusca airbag-urile laterale---->asai la orice masina

                      PS: Viteza nu-i buna (voi aia care aveti carnetu de 2 saptamani si conduceti ultimu tip de mercedes primit de la mami si tati mai calm cu pedala de acceleratie)
                      ...de doi lei :p

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by Cristi_Xp
                        Arcuri sport Eibach! Mai tre montate pe masina
                        Nice... ale tale sunt si daca da cat ai dat pe ele si de unde ai facut comanda?
                        Si le montezi cumva fara amortizoare sport,le lasi pe alea stock?

                        Comment


                        • #27
                          4.5 mil promotie pana la 15 ian la RacingNick.Deocamdata fara amortizoare,care costa in jur de vreo 12 mil parca.
                          Dap stiu ca le fac varza pe astea stock...da momentan nu-s fonduri :p
                          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by Cristi_Xp
                            Arcuri sport Eibach! Mai tre montate pe masina
                            Frumos... Daca nu poti sa schimbi si amortizoarele merg si asa... ;)
                            Cel mai nou proiect auto din România!
                            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                            Comment


                            • #29
                              Merg,doar ca o sa se faca varza amortizoarele stock...
                              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by mishu_wrc
                                Airbag-urile frontale pusca la impact frontal [si nu la orice fel de impact, la unu mai serios (la loganu rosu ii indoit spoileru si capota un pic)], iar la impacturile laterale (loganu gri) sau la rasturnare pusca airbag-urile laterale---->asai la orice masina

                                PS: Viteza nu-i buna (voi aia care aveti carnetu de 2 saptamani si conduceti ultimu tip de mercedes primit de la mami si tati mai calm cu pedala de acceleratie)
                                Airbag-uri laterale? La LOGAN

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google