Masina mea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    ce super arata acum! imi place imi place .. in sfarshit primul laganel de pe forum caruia i s-au scos "inaltzatoarele"
    http://i62.photobucket.com/albums/h1.../sticker_1.jpg
    http://i62.photobucket.com/albums/h1...c_user_bar.png

    Comment


    • #77
      Se simte,si la curbe si la tot,insa pe drumurile patriei mai tare de 80 n-am putut sa merg,ca era enervant,cam zdranganea..am asteptat pana sa ajung pe drumurile "drepte"
      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

      Comment


      • #78
        Greierasi ai?
        numar secundele

        Comment


        • #79
          dap, se schimba aspectu, frumos..., sa ne spui daca te vor lasa amortizoarele, oricum imi place masinutza

          Comment


          • #80
            Pai daca il lasa amortizoarele le schimba cu unele sport mai tarziu.
            Cel mai nou proiect auto din România!
            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

            Comment


            • #81
              Dap,idei sunt destule,bani sa fie!
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • #82
                Pana la urma ti-au aparut greierasi in masina de cand cu arcurile mai tari?:p
                numar secundele

                Comment


                • #83
                  In volan... cam vibreaza...
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment


                  • #84
                    Niste filmulete facute azi cand nu aveam de lucru...sa aveti idee cam cum urla in "sarcina"
                    P.S. nu eram eu la volan ;)
                    filmuletze
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • #85
                      ce imi place cum se aude esapamentul :blush:
                      ai facut testul 0-100km/h? cate secunde ai acum dupa tuning... ca doar ai si filtru sport si toba sport si chip la motor :p

                      Comment


                      • #86
                        Filtru sport n-am,vreau sa-mi pun,da mai incolo.Am vrut sa vad si eu cum suna cand trece cineva pe langa tine cu 140-150...si am stat si am filmat N-am testat 1-100 km/h ca mi se pare irelevant,adica din moment ce nu am cifrele dinainte de modificari...degeaba imi zice mie dacia una...cand este vorba de alt sofer..alta masina...
                        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                        Comment


                        • #87
                          aaa... adic nu ai fost curios sa incerci :p eu nu am cu cine (sa cronometreze), ca il testam.

                          Comment


                          • #88
                            E super masina ta .
                            As vrea si a mea sa ajunga ca a ta
                            Sunt misto filmuletele ai grija de ea si nu uita de un filtru sport
                            sigpic

                            Comment


                            • #89
                              Originally posted by Cristi_Xp
                              Niste filmulete facute azi cand nu aveam de lucru...sa aveti idee cam cum urla in "sarcina"
                              P.S. nu eram eu la volan ;)
                              filmuletze
                              Super filmuletele sa mai faci,da poate data viitoare la o calitate mai buna :P

                              Comment


                              • #90
                                Eee, si voi acuma, asta e, nu conteaza caliatea ci mai mult sunetul ;)
                                Cel mai nou proiect auto din România!
                                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google