Masina mea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • frate ti-ai mai rezolvat ceva cu masina ? cum merge treaba ?
    Its just a car ...

    Comment


    • mere masina ... cat de tare nu pot sa imi dau seama...
      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

      Comment


      • ma bucur ca s-a terminat cu bine
        Its just a car ...

        Comment


        • domu cristi as vrea sa discutam despre cum sa fac sa organizez o intalnire logan club in baia mare pt ca nici nu a mai fost si nici nu am gasit pe nimeni din BM pe forum cu care sa ma sfatuiesc, ms mult o zi buna

          Comment


          • Ia zi bre Xp, cu ce te mai lauzi? Ce mai facusi la masina?

            Comment


            • n-auzi: 2 axe cu came, suruburi sport, alezat chiuloasa, dat jos supape ca si-asa nu folosesc la nimic... si lista continua

              sorry de offtopic

              Comment


              • )
                nu fii rau ...
                deocamdata ma chinui cu admisia ... am avut un filtru pipercross izolat ... vreau sa incerc cu tevi
                deci filtru e de vanzare aici si aici
                am rupt si un suport de la cutia de viteze ,probabil din cauza lui tot am probleme cu ruptul conductei de clima ... sau poate nu,cine stie
                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                Comment


                • frumoasa masina ai domnu...imi place...e culmea cum la altii li se strica masina la 70 de mii,la 40 de mii....si eu am 193 de mii si nu are nici pe dracu...:|oricum bafta in continuare si ai grija de ea
                  http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                  Comment


                  • off topic...

                    NZN-ule 193 de mii dati inapoi nu..? )

                    on topic...

                    Ceva noutati la masina cristi?
                    2004 Dacia Logan 1.4MPi
                    2006 Dacia Logan 1.5dCi
                    2007 Opel Astra H 1.7CDTI

                    Comment


                    • vand filtre... vreau sa-mi fac traseu din tevi ...
                      eventual sa vopsesc capacul de la culbutori albastru ... voiam rosu da nu am gasit cuple din silicon rosii.
                      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                      Comment


                      • buna ideea cu vopsitul, sa sa fie rezistenta la temperaturi inalte.
                        sigpic
                        The MVP

                        Comment


                        • Rosu ca s-a atraga domnisoare), cum zicea piesa aia..."ca boieru la volan/ conduc dacia logan/ rosu am cerut culoare/ ca atrage domnisoare".....
                          2004 Dacia Logan 1.4MPi
                          2006 Dacia Logan 1.5dCi
                          2007 Opel Astra H 1.7CDTI

                          Comment


                          • mai am de pus niste piese la lego ...
                            Attached Files
                            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                            Comment


                            • hmm.....foarte bine arata...
                              http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                              Comment


                              • multam fain ...deocamdata din lipsa de timp n-am apucat sa continui...
                                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google