Masina mea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pai nu e mare diferenta ... doar ca nu mai am rugina pe aripa , si am aparatori de noroi vopsite in culoarea masinii.
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • Eu tot am asteptat cuminte sa te vad pe lista.
      Sper ca vii la Cluj ?

      Comment


      • pai pune o poza nenea....sa vedem cum a iesit
        http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

        Comment


        • din pacate nu am putut sa merg la cluj ca a trebuit sa merg acasa .
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • Nu-i bai mare ca or mai veni ocazii. Eram curios (si cred ca nu numai eu) sa vad CRI-ul. Bafta in continuare si multumim pentru ce faci cu site-ul, fara de care cred ca ar fi fost ceva mai dificil sa ne putem bucura impreuna de masini si intalniri.

            Comment


            • ca tot nu aveam nici un filmulet prea recent cu sunetul masinii ,am facut unul acum .
              anca la volan
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • foarte frumos se aude...imi place cum sta relantiul
                AG 16 Y M A

                Comment


                • ancaaaaaa?:-Ovreau sa ma duca si pe mine o tura:|:|ti-am mai zis..,nu am vazut o femeie sa conduca asa....:|
                  http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                  Comment


                  • eu am vazut ) totusi bah xp ce drecu asa suna ca un leu nervos in cusca =) mormaie phuuu
                    Its just a car ...

                    Comment


                    • cristi fa un topic separat sticky din care toate fetele de pe forum ( si unii baieti ) sa ia de invat de la anca si pe urma sa comenteze ca ele merg legal cu 50km/h pe banda 2.
                      p.s. mi-a placut scartul in a 2-a.
                      Last edited by maistoru; 30 September 2009, 00:07.
                      vom fi iarasi ce am fost si mai mult decat atat !

                      Comment


                      • dada...da nu oriunde vezi asa sofer( FEMEIE )...intelegi ce vreau sa zic...;)
                        http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                        Comment


                        • i`ai ca`m dat limitare pe prima treapta

                          Comment


                          • Imi place cum suna..si cum a plecat de pe loc.Zici ca ai Launch Control
                            Cumpar volan de Duster

                            Comment


                            • Originally posted by CataFOF View Post
                              i`ai ca`m dat limitare pe prima treapta
                              indica cam aiurea turometru
                              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                              Comment


                              • cupla neagra a cedat si a trebuit sa o inlocuiesc cu o reductie albastra ,ca altfel odata la 3-4 zile trebuia sa strang filtru ca sa nu il pierd )
                                Attached Files
                                Last edited by Cristi_Xp; 3 October 2009, 15:25.
                                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google