Masina mea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Deeeci... Stoape Custom ... Nu s-au spart ma? / Ai tot spatele unfundat, dar stopurile nu au nimic?
    sigpic

    Comment


    • au sarit din suport atat , s-au rupt suportii .
      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

      Comment


      • Originally posted by Cristi_Xp View Post
        au sarit din suport atat , s-au rupt suportii .
        le prinzi cu sarma...doar e dacie
        http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

        Comment


        • cu soricei
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • @CristiXP- Cum zic baietii, se repara. Ma gandeam ca nu mai am de unde sa platesc rata la Casco, da' m-ai facut sa ma strang mai tare si s-o platesc. Cand am vazut poza masinutei tale..
            LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

            Comment


            • Super GLue..sau MOMENT FIX...ca si asa e promotie, si concurs.....
              Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

              Comment


              • Originally posted by Gusi View Post
                @CristiXP- Cum zic baietii, se repara. Ma gandeam ca nu mai am de unde sa platesc rata la Casco, da' m-ai facut sa ma strang mai tare si s-o platesc. Cand am vazut poza masinutei tale..
                nu stii cum se urca vreun idiot fara asigurare pe tine , si atunci ce faci ? stai sa il dai in judecata ?
                eu o repar pe asigurarea lui .
                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                Comment


                • ca tot razi de ce s a intamplat, domnisoara ce vine asa grabita pe dreapta cn e ? ca parca se uita la tine sau mi se pare ?) ai grija de masina,lasa ca se repara nu e problema.

                  Comment


                  • cum zice si Gusi, si eu stateam pe ganduri daca sa imi reinoiesc Casco-ul. Cred ca m-am convins la randul meu... Ala care te-a lovit cred ca se uita dupa vreo p***a.
                    Last edited by luciteck; 26 June 2010, 12:49.

                    Comment


                    • pai nasola treaba
                      oricum asta este , sunt multi care nu au asigurare sau itp-ul facut in ziua de azi
                      asa ca pana cand te judeci si nu ai bani sa iti repari masina ce faci ? o lasi asa stricata
                      daca ai casco , i lasi pe ei sa rezolve tot , nu ?
                      @ cristi , forta Asirom
                      Its just a car ...

                      Comment


                      • Si totusi...cum se simte masina dupa ce ai pus serpii ? Ca nu e nici o impresie pe aici..
                        Bafta la reparatie.
                        AG 16 Y M A

                        Comment


                        • nu stiu exact , ca sunt mai multe modificari .
                          am schimbat azi sonda de la servo , sa speram ca nu mai curge ulei .
                          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                          Comment


                          • gata masina .
                            tre sa imi caut stopuri :P
                            Attached Files
                            Last edited by Cristi_Xp; 9 July 2010, 19:11.
                            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                            Comment


                            • Asa Daaaa......nice
                              Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                              Comment


                              • Arata si mai bine daca puneai bara spate ph2.Parerea mea.Bafta!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google