Masina mea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu imi place culoarea la etrieri. ce zici de un verde sidefat?
    http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

    Comment


    • japan style ... ia mutati-va voi cu japanele pe alt thread .
      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

      Comment


      • Ba roz vopseste-le. Nu ai tupeu .
        Cel mai lent 1,6 8v

        Comment


        • promit ca la fiat ii fac roz
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • cristi , ai rezolvat cu pedala de frana ?

            Comment


            • am mai aerisit de 2 ori a 2a zi dar tot asa parea ,dar vad ca a inceput sa se intareasca ... ori m-am obisnuit eu cu ea asa .
              am rezolvat si stopurile
              Attached Files
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • frumoase stopurili..se potrivesc perfect
                sa ii faci si tu mai multe poze la masina....sa o mai vedem si noi

                Comment


                • vorbesti despre frana?si eu le am aerisit am schimbat placutele,am completat cu lichid frana...si mi se pare frana mai slaba ca inainte:-?...pare bleaga asa pedala...nu mi place cum tine...mecanicul mi a zis ca dupa max. 200km isi revine dar eu am facut 200km demult...
                  AdY_JmL_2015

                  Comment


                  • Originally posted by Cristi_Xp View Post
                    am mai aerisit de 2 ori a 2a zi dar tot asa parea ,dar vad ca a inceput sa se intareasca ... ori m-am obisnuit eu cu ea asa .
                    am rezolvat si stopurile
                    inseamna numai la mine nu sau pasuit placutele cu discurile
                    vi cu masina ta la sibiu ? chiar sunt curios unde iti prinde tie pedala.
                    ce pret ai dat pe stopuri ?

                    Comment


                    • de unde ai luat stopurileeeeeeeeeeeeeee?
                      http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                      Comment


                      • de la pitesti
                        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                        Comment


                        • masina arata foarte bine, suspensile m-au dat gata...

                          cat ai dat cristi pe stopuri?

                          un sfat, schimba placuta cu nr de inmatriculare in rest sper sa nu mai ai parte de evenimente neplacute, asta speram cu toti

                          Comment


                          • 3.7 mil au fost stopurile ...
                            cu placuta e mai complicat, ca am impresia ca trebuie sa merg la mine in judet sa cer alta si n-as face 120 km aiurea doar ca sa cer o placuta .
                            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                            Comment


                            • Originally posted by Cristi_Xp View Post
                              de la pitesti
                              ..mare curaj ai avut)
                              Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                              prost.

                              Comment


                              • pai de ce?
                                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google