Masina mea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Arata bine bre, ai grija de ea
    @mc _alienu- ingenioasa chestia cu doua actuatoare, nu m-as fi gandit... eu lasam unul singur comandat si de colo si de colo
    INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

    Comment


    • haha:>si eu am patit de vreo 3 ori faza cu inchisu cheilor...dar acu,mi se deschide si de la telecomanda,si din masina de la buton
      pai ma,de ce tot faci la ea daca vrei s-o vinzi?
      http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

      Comment


      • frumoasa masinuta domnu cristi ;) sa ai grija de ia ......multi km fara probleme



        bafta
        sigpic http://www.loganclub.ro/forum/my_dni-t26357.html

        Comment


        • Logan Club Bucuresti approved !!!
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • Acum ai voie sa te plimbi cu ea prin Bucuresti...cum zicea crististreulea "daca ar avea si numar de Bucuresti s-ar simti si masina mai in largul ei, doar acolo e plin de prelungiri capota"..deci..hai la plimbare
            sigpic
            "BRABUS" STYLE

            Comment


            • foarte frumosa ... imi place ... sa ai parte de ea
              Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

              Comment


              • a iesit super,bafta in continuare,felicitari

                Comment


                • nu stiu de ce, dar cred ca masina se pregateste pentru nationala de la anu din Bucuresti.

                  frumoasa masina ii sta bine asa. bafta in continuare!
                  Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

                  Comment


                  • ma bucur ca esti multumit si ca am putut sa te ajut ... si imi pare rau ca nu te-am rezolvat cu ce mi-ai cerut a doua oara !

                    Arata bine ..aduce putin cu albinutza .. o asteptam in bucuresti chiar si pentru o plimbare unde mai toate sunt trantite si cu bad boy

                    Comment


                    • deci..masina e....

                      PS. poate nu vii la anul la nationala....
                      Attached Files
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • iata cei 3 pasi ce trebuie sa-i urmezi ca sa-ti bati joc de o masina:
                        1. dai jos suspensia reglabila KW
                        2. pui sus suspensia stoc
                        3. ii faci poze si le pui pe forum.

                        evident, pui si o masina langa pentru comparatie ca sa-ti dai seama ce insemna sa cobori din masina.
                        Attached Files
                        Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                        Comment


                        • ce minti ma lumea , nu vezi ce trantita e ?)
                          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                          Comment


                          • ce faci cu kw-urile???:|

                            ps. e super..asa "gip" )
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • mama frate cata gipu

                              Comment


                              • stai sa vezi cand pun rotile de iarna . )
                                kwurile merg la altcineva :P
                                Last edited by Cristi_Xp; 20 October 2010, 12:16.
                                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google