Masina mea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • isi permite sa parcheze asa ))

    dar imi place ca ai pus poza sa vedem cum arata suspensia si low si maxim sus ( jeep ) ))
    " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

    Comment


    • arata ca dracu masina , la ce sa o pozez ?
      am un proiector zburat de pe masina , bara un pic stramba ,etc :P
      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

      Comment


      • iar l-ai blocat pe ala cu matizutu rosu
        Powered by LSS
        http://img444.imageshack.us/img444/7...c127494gif.jpg

        Comment


        • Originally posted by Cristi_Xp View Post
          ia o poza )
          numa femeile mai parcheaza asa ma...
          cum mere?rau...stiu,mai pica acuma?un film faci?
          http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

          Comment


          • Originally posted by marin_tm View Post
            iar l-ai blocat pe ala cu matizutu rosu
            matizu nu-i miscat de acolo de 2 sapt ...
            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

            Comment


            • Poai..daca tot nu-i capota gata..de ce nu-l misti tu?
              Oricum..daca stai sa te uiti dintr-un anumit unghi, constati ca CRI-ul e parcat bine....aia rosie e aiurea
              aham......Restul e LOGAN


              http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

              Comment


              • Toti cu numar de CS au voie sa parcheze cum vor, da? CS power

                Comment


                • Originally posted by Cristi_Xp View Post
                  arata ca dracu masina , la ce sa o pozez ?
                  am un proiector zburat de pe masina , bara un pic stramba ,etc :P
                  daca n`ai grija de masina

                  glumeam !
                  " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                  Comment


                  • am scos si masina de la reparat . Multam CGK pentru capota :p
                    Attached Files
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • daca ar avea si numar de Bucuresti s-ar simti si masina mai in largul ei, doar acolo e plin de prelungiri capota
                      auzi, dar ti-ai cumparat si kit-ul "trunk monkey" ca sa-ti deschida capota la nevoie?

                      radem noi radem, dar chiar arata bine :x
                      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                      Comment


                      • am inchis la Sibiu cheile in portbagaj . Am dat bancheta jos ca sa le scot
                        La capota nu stiu ,se deschide cam greu , tre sa imi obisnuiesc degetele .
                        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                        Comment


                        • trage-i nenea o sarmulita...sau un soricel si clanc panc . sauuuuu adopta stilul Sandugolanu cu "boton" . Arata f bine masina !!
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • foarte taree

                            Comment


                            • Cristi , prelungeste`ti ma si degetele )
                              hai ca arata bine , sa o porti sanatos.

                              Comment


                              • Originally posted by Cristi_Xp View Post
                                am inchis la Sibiu cheile in portbagaj . Am dat bancheta jos ca sa le scot
                                La capota nu stiu ,se deschide cam greu , tre sa imi obisnuiesc degetele .
                                pune si tu 2 actuatoare ca mine unu pe telecomanda si unu pe fir din masina ... e alimentat pe contact si secret pe direct ... ...si eu patit cu cheile de 2 ori o data in masina si o data in portbagaj ... si de aman2 ori eram pe la 300km de casa ...
                                "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google