My ride

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by DjCool
    Am inteles.azi am spalat-o in curte, deoarece am fost la 15 spalatorii si trebuia sa astept cel putin 1 ora asa ca am spalat-o acasa.
    crezi ca daca o duc la spalatorie o sa se matuiasca acolo?
    Multumesc mult pt sfat!
    Ce faci cu mana ta,e bun facut.Daca ai un furtun(ca sa uzi bine masina)cu un jet cat de cat puternic si sampon de calitate nu are cum sa se matuiasca.De ce nu am eu curte sa-mi spal masina asa cum vreau eu? Nici nu m-as mai duce la vreo spalatorie,da-i incolo cu spalatoriile lor.
    Forum neinteresant. Delogat definitiv.

    Comment


    • #17
      Sa o stapanesti sanatos! Am si eu unul exact ca al tau, doar ca e kiss fm. Observ ca ai oglinzi de MCV. Doar pe prestige vine?
      Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

      Comment


      • #18
        Originally posted by morariu_alex
        Sa o stapanesti sanatos! Am si eu unul exact ca al tau, doar ca e kiss fm. Observ ca ai oglinzi de MCV. Doar pe prestige vine?
        Multumesc de urari!
        Da doar pe varianta prestige in oglinzile!dar sa sti ca nu sunt mare sfaraiala cu ele, ca ele sunt doar inaltate nu latite, deci nu vezi mai mult decat in celelalte decat in sus!S-au gandit poate ca vrei sa vezi fata tiristului care e in spatele tau!!
        1.5 DC 85 CP

        Comment


        • #19
          Originally posted by DjCool
          Salut!
          Dupa cum am promis revin cu poze cu noua mea masina Logan Prestige 1.5 DCi 85 de cp.
          sa o stapanesti sanatos,e superba culoarea si mai ales motorizarea

          Comment


          • #20
            Salut frumoasa masinuta si frumoasa culoare ... am o intrebare daca se poate??? cotiera dintre scaune de unde ai luat-o si cat te costat??? unde ai montat-o? Multam si sa o stapanesti sanatos.
            sigpic
            Golanca...gri-platinata...16v...105...:D---concluzie--- ma simt bine in masinuta mea:)

            Comment


            • #21
              Raspund eu daca nu se supara Djcool...cotiera vine montata din fabrica pe Prestige din cate stiu...la dealer cotiera este 220-230 lei...
              sigpic

              Comment


              • #22
                Cotiera nu vine standard pe Prestige. E optionala la toate versiunile, numai ca exista doua modele de cotiera, Prestige si simpla, dierenta dintre ele nu o stiu, poate tine de armatura ca la exterior par a fi la fel.
                Cel mai nou proiect auto din România!
                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                Comment


                • #23
                  diferenta cred ca esre la locasul de acces la butoanele geamuri spate, si materialul asta pt prestige.... nu cunosc ... dar dau si eu cu parea... nu am dar vreau sa montez una... am vazut prin supermarket-uri cate ceva .. numai raciuri.
                  http://images.spritmonitor.de/248421.pngPrestige1.5dci

                  Comment


                  • #24
                    nu numai ca sunt mai inalte dar sunt si incalzite

                    Comment


                    • #25
                      Oglinzile sunt incalzite pe toate versiunile peste Laureate inclusiv.
                      Cel mai nou proiect auto din România!
                      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                      Comment


                      • #26
                        Am si yo o intrebare deci ,masina asta noua este albastru mineral nu ??sa o stapanesti sanatos!FRUMOASA

                        Comment


                        • #27
                          Imi aduce aminte de Prestige-ul meu cand l-am ridicat de la dealer!(decat ca al meu e gri,aceiasi motorizare)!sa il stapanesti sanatos si fara incidente!

                          Comment


                          • #28
                            sa o stapanesti sanatos si fara incidente.

                            Comment


                            • #29
                              sal...frumosa masina...ingrijita...si mai ales motorizarea care mii se pare foarte buna....eu merg zi de zi cu un renault Symbol de 85 sitrage motorul foarte bine...dar ai grija cum o intreti ..daca vrei sa nu ai probleme cu injectia ... bafta

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google