B-96-CGK "Albinutza"[CastigatorCampionat-Cea Mai Tiganita Masina Editia 2010/2012

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • lasa sa sara altii Cristi ..masina o fac pentru placerea si multumirea mea ...

    @alex - am vorbit la telefon si am lamurit problema

    Comment


    • Frumoasa masina. Succes in alegerea jantelor

      Comment


      • cosmine m am tot uitat la pozi si filmulete cu Albinutza. arata prea criminal cu jantele astea. e prea
        cu jantele astea e Viespe nu albinutza

        Comment


        • florin - multumesc pentru apreciere ...
          Alesandro - ce vrei sa ma convingi ? la care jante te referi ?

          Am dat admisia metalica jos si am pus admisia stock putin tiganita la loc ... nu am facut nici un test nimic pentru ca nu mai am vlaga ..am transpirat de dracii m-au luat ...
          Aseara am testat daca mai am ambreiaj ... treapta 3 ,frana de mana trasa si plecat in blana ... rezultatul masina a dat in nas si s-a oprit brusc ( testul l-am facut dupa 5-6 km de forja) ...deci inca mai avem ambreiaj
          Last edited by cos_min_i; 9 July 2011, 17:39.

          Comment


          • Pe la Slatina nu mai vii, o cafea ceva ?
            '08 Logan Prestige PH1 - 1.6 16V - Mineral Blau Pearleffekt

            Comment


            • saptamana viitoare vin la slatina ..nu promit nimic legat de cafea

              Comment


              • de ce ai dat jos admisia metalica?

                Comment


                • ca s`o puna p`aia stock , nu e logic ?

                  Comment


                  • Originally posted by cos_min_i View Post
                    florin - multumesc pentru apreciere ...
                    Alesandro - ce vrei sa ma convingi ? la care jante te referi ?

                    Am dat admisia metalica jos si am pus admisia stock putin tiganita la loc ... nu am facut nici un test nimic pentru ca nu mai am vlaga ..am transpirat de dracii m-au luat ...
                    Aseara am testat daca mai am ambreiaj ... treapta 3 ,frana de mana trasa si plecat in blana ... rezultatul masina a dat in nas si s-a oprit brusc ( testul l-am facut dupa 5-6 km de forja) ...deci inca mai avem ambreiaj

                    Ia ma jantele de la Golan tot dezmembreaza masina.
                    sigpic

                    IL 1 3 MIU

                    Comment


                    • daca imi dai 200 e le iau !

                      Prima impresie dupa ce am dat admisia jos ... pierdere de cuplu jos si castig dupa 6000 tr ...nu mi-am dat seama exact cum trage masina pentru ca nu mai am plasticul ce face legatura intre corp si cablul de acceleratie(am improvizat cu o sarma) poate voi gasi maine in targ

                      Admisia veche pentru ca nu am avut garnitura intre ea si chiuloasa ..presupun ca tragea aer fals in sarcina (am gasit pete de ulei continue de la gaurile admisiei spre exterior) ..

                      Comment


                      • Originally posted by cos_min_i View Post
                        florin - multumesc pentru apreciere ...
                        Alesandro - ce vrei sa ma convingi ? la care jante te referi ?

                        Am dat admisia metalica jos si am pus admisia stock putin tiganita la loc ... nu am facut nici un test nimic pentru ca nu mai am vlaga ..am transpirat de dracii m-au luat ...
                        Aseara am testat daca mai am ambreiaj ... treapta 3 ,frana de mana trasa si plecat in blana ... rezultatul masina a dat in nas si s-a oprit brusc ( testul l-am facut dupa 5-6 km de forja) ...deci inca mai avem ambreiaj
                        vreau sa ti zic ca sunt prea smechere jantele dublate. nu am vazut pana acum de cand ma stiu jante sa arate mai bine pe logan ca alea.

                        Comment


                        • putini apreciaza ... cel mai bine ar arata sa fie lasata la blana masina dar e dificil cu drumurile

                          Comment


                          • Originally posted by cos_min_i View Post
                            daca imi dai 200 e le iau !

                            ca nu mai am plasticul ce face legatura intre corp si cablul de acceleratie(am improvizat cu o sarma) poate voi gasi maine in targ

                            .
                            ia zi-le cum a fost cu plasticul ala ))))))))

                            Comment


                            • Originally posted by cos_min_i View Post
                              daca imi dai 200 e le iau !

                              Prima impresie dupa ce am dat admisia jos ... pierdere de cuplu jos si castig dupa 6000 tr ...nu mi-am dat seama exact cum trage masina pentru ca nu mai am plasticul ce face legatura intre corp si cablul de acceleratie(am improvizat cu o sarma) poate voi gasi maine in targ

                              Admisia veche pentru ca nu am avut garnitura intre ea si chiuloasa ..presupun ca tragea aer fals in sarcina (am gasit pete de ulei continue de la gaurile admisiei spre exterior) ..
                              daca raspundeai si tu la telefon in WE iti dadeam eu tija aia de plastic.Am una de rezerva.Si mergeai doar 5 blocuri, nu pana in Vitan

                              Comment


                              • cand m-ai sunat in WE ?
                                am fost in targ am luat tija , cand m-am intors am gasit tija sub masina

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google