B-96-CGK "Albinutza"[CastigatorCampionat-Cea Mai Tiganita Masina Editia 2010/2012

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dap...mistoaca masina, intradevar!
    Si tu vroiai sa-mi dai flanse...ha?
    Toate aprecierile de la mine colega!
    Chiar imi pare bine ca te-am cunoscut!!!
    aham......Restul e LOGAN


    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

    Comment


    • Nu e nimic Cosmine! Vorbim data viitoare!

      Proba de indemanare LoganClub, la Regionala Brasov 27-28 Februarie 2010 - cos_min_i (cu albinutza) - runda 2


      Run 2.


      Burn-ul! By valeriuciprian
      Last edited by iamagi; 1 March 2010, 19:34.
      sigpic

      Comment


      • @sibianul - credeam ca te combin si eu )

        @iamagi -multumesc inca odata ... multumesc si lui ValeriuCiprian pentru filmare

        Comment


        • ...saraca cat fum a inghitit...cauciucurile le-ai schimbat!?) bafta

          Comment


          • Esti my bro si ai o masinuta super super tare. Ai facut si burn ai vazut si ursoaica ai fost la inaltime ce sa mai ). Bravos !
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • http://www.youtube.com/watch?v=c_itD...layer_embedded un alt filmulet de la drift..cam alunecos pe jos ...

              @Nebunik - nu-i problema ..ii place !
              @Eu4yas -bro ...tot respectul

              Comment


              • singura gajaetoare tu o aveai la drift//...numai bine cosmine..si cum ziceai ca nu imi mai faci nimic la masina..promit ca data viitoare castigi tu.......
                Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                Comment


                • Mah ce sa zic ... super masina ... si imi place mult de tot cum merge
                  In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                  sigpic

                  Comment


                  • @gmv97 - se poate si mai bine ...

                    Multumesc lui Doc de la DIMSport pentru ca mi-a anulat eroarea de catalizator ...se simte altfel masina ...iar spre seara am usurato si am plecat la cumparaturi ...si l-am intalnit pe MCD ... iar distanta dintre noi s-a miscorat de la 2 masini la 1 masina ...

                    Comment


                    • Bv ai o masina tare...
                      Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                      Comment


                      • Am inteles v-ati dat in secret nu ati vrut sa va vedem si noi.

                        Oricum bravo cosmine daca ai reusit sa micsorezi distanta
                        sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                        Comment


                        • @ MCD - nu ma las ma ... tot a fost o diferenta de kilograme intre noi ...
                          @ SDP - a fost ceva spontam ... urmatoarea data o sa fie organizat

                          Comment


                          • frumosa masina, mi-a placut enorm cat e de cracanata!!!

                            felicitari pentru burnout
                            http://www.loganclub.ro/forum/masinu...e-t742p11.html

                            Comment


                            • @liculicu - multumesc..ti-am zis ..la a ta dau bine rau jantele,dar punele capace.. azi se pregateste ceva pentru albinutza !

                              Comment


                              • Ce mai pregatesti tu mah pe acolo ???? Ai devenit si tu secretos???
                                In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google