B-96-CGK "Albinutza"[CastigatorCampionat-Cea Mai Tiganita Masina Editia 2010/2012

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • belele belele ... ma suna acum 2 zile fostul meu sef si imi zice ..."nu mai circula cu masina ..masina ta e radiata si nu mai ai numere, asigurare, casco valabile" ...mi-a picat fata

    Firma de leasing sau o "desteapta" de la firma de leasing a incurcat actele de la cele 2 masini care erau in proprietatea fostei mele firme .. in loc sa dea la radiat actele de la Sandero ( a fost cumparata si i s-a inchis leasingul) a dat actele de la Albinutza ... sunt 2 variante: ori trebuie sa-si repare greseala "desteapta" sau sa-mi inchid si eu leasingul la a mea de urgenta ... trebuie sa astept pana luni cand "desteapta" vine din concediu.

    Daca cineva s-a mai confruntat cu aceasta situatie sa-mi spuna si mie care ar fi solutiile ...

    Comment


    • Ce aiurea naspa nu am mai auzit pana acum de treaba asta.

      Ai grija ce faci sa nu dispara albinuta ca ne suparam si dai bataie lu` toanta aia.
      sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

      Comment


      • traim in romania cosmine
        vopsitorie preturi bune

        Comment


        • doamne fereste...cum frate sa fie posibil asa ceva? si pe tine cine te despagubeste din toata tevatura asta? deci numai incompetenti/e sunt in romania. chiar imi pare rau ce ti s`a intamplat. trebuie neaparat sa existe o rezolvare. tin pumnii si asteptam vesti.
          sigpic

          Comment


          • Cum a radit domnu militian, fara sa aiba documentele necesare ? contract de vanzare-cumparare, BI/CI, certificat fiscal, carte de identitatea, talon (care banuiesc ca e la tine), placute de inmatriculare...... ?????... TE DOARE CAPU frate ce e in tara asta

            Comment


            • Originally posted by GGI78 View Post
              Cum a radit domnu militian, fara sa aiba documentele necesare ? contract de vanzare-cumparare, BI/CI, certificat fiscal, carte de identitatea, talon (care banuiesc ca e la tine), placute de inmatriculare...... ?????... TE DOARE CAPU frate ce e in tara asta
              masina nu e pe numele meu ...firma de leasing are are doarcartea masinii ..numerele,masina,talonul sunt la mine..nici eu nu stiu dar in romania se rezolva orice..

              Vom trai si vom vedea care va fi rezolvarea

              Comment


              • Nici macar un semn de bine pana acum Cosmin ?
                9! 9! 9!
                sigpic

                Comment


                • ce se mai aude ?

                  Comment


                  • manevra, ce vroiai sa-ti zica...nu le da masina...ascunde-o pana cand ai banii!

                    Comment


                    • ce se mai intampla cu Albinutza? Ceva noutati?
                      sigpic

                      Comment


                      • Albinutza e salvata ..deocamdata este trasa pe dreapta pentru reparatii majore !

                        Multumesc tuturor celor care si-au facut griji !

                        Comment


                        • pooate ai vrut sa zici..minore ! Ce a patit ?
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • Hai Cosmine,da-te-n spanac!ne dai palpitatii aici!lasa ca scapa albinuta!
                            sigpic

                            Comment


                            • Eheee... albinuta traiesteeee!!!

                              Dar acum ce ii faci? Reparatii majore? Ori ii fac modificari ori ti-a picat discu' de ambreiaj.. .altceva nu pot sa imi dau seama


                              Haida, acum ed fericire, cere burn-out
                              sigpic

                              Comment


                              • Acu fa rost de numaru lu tanti aia de a incurcat actele si razbunate pe ea, da-i numaru in ziar la matrimoniale, ca te-a speriat si ne-a speriat si pe noi totodata.

                                Poate ai vrut sa spui minore nu?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google