Sm 01 uli

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    nu am stiut ca ai luat-o la mana a doua nu ai spus astea mi-au sarit in ochi si am zis imi cer scuze nu tre sa te superi pe mine...bafta in continuare si hai sa o vedem vopsita

    Comment


    • #17
      Resoftare ai,ca zici ca ai diesel,si de aici scoti 20cp si chiar merita sa ai?

      Comment


      • #18
        Originally posted by dodolorand View Post
        asta inca nu stiu poate un albastru subaru sau inca habar nu am.......
        Deci ala mie chiar nu mi-ar placea, mai bine o combinatie de 2 culori, cum ar fi negru metalizat, cu ceva bej inchis sau ceva de genu...
        MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

        Comment


        • #19
          Ai inele de centrare la jante?Daca nu,cum se comporta?

          Comment


          • #20
            frumos loganul de s.m. spor la modificat si gume super.
            sigpic #

            Comment


            • #21
              frumos loganul tau si mai ales bbs-urile ! ! ! Spor la modificari si mule sute de mii de km fara incidente ! ! ! Respect ! ! !
              sigpic
              The MVP

              Comment


              • #22
                Originally posted by danny_finutzu View Post
                nu am stiut ca ai luat-o la mana a doua nu ai spus astea mi-au sarit in ochi si am zis imi cer scuze nu tre sa te superi pe mine...bafta in continuare si hai sa o vedem vopsita
                vopsita orcum nu va fi recent..acuma ca este de alta nuanta usa dreapta si spoileru se vede ca a fost rosu nu ma apuc sa investesc niste euroi ptr.vopsit primadata trebe sa cumpar un set de arcuri si telescop sa cobor garda mai jos.dupacare vin spoilerele fata+spate si pragurile dupacare vopsitu.. deci cam asta va urma in ani urmatori...imi cer scuze daca team jignit dar ma inerveaza cind zice cineva.. ca afost lovita si etc etc..am opservat prea tirziu sa mai pot face ceva si pe mina nu ma deranjeaza dor bara din fata o voi face mai bine decit este acuma....

                Originally posted by bobodinvs View Post
                Ai inele de centrare la jante?Daca nu,cum se comporta?
                poi cum am mai zis de la jentile BBS nu stiu ce sa zic doar ca este mai stabil am cauciucuri goodgyar F1 cde marimea 195/50/15 fata de alea de fabrica sunt mult mai bune..este mai stabila se simte bine in curbe...
                Last edited by dodolorand; 14 November 2009, 09:49. Reason: Automerged Doublepost
                sigpic http://www.loganclub.ro/forum/sm_01_uli-t17461p16.html

                Comment


                • #23
                  Originally posted by Logan 4 ever View Post
                  Ce modificare noua? Ati uitat sa informati organizatorul.
                  La intilnire la mine la garaj si o mica modificare am pus plasa in loc de grila.....
                  ARN & ULI
                  Attached Files
                  sigpic http://www.loganclub.ro/forum/sm_01_uli-t17461p16.html

                  Comment


                  • #24
                    Poate e procesorul meu mai lent,dar eu tot nu am inteles.Ai ,pana la urma,inele de centrare la jante? Iar legat de comportament ,in functie de existenta inelelor de centrare,raspunsul tau trebuia sa se refere la vibratii,stabilitatea nu are treaba cu inelele , ci cu ecartamentul.

                    Comment


                    • #25
                      nu cred ca se misca procesoru tau incet...nu nu am.. eu la jante nu am nici un fel de inele sunt standarde..
                      sigpic http://www.loganclub.ro/forum/sm_01_uli-t17461p16.html

                      Comment


                      • #26
                        O mica intalnire...........
                        Attached Files

                        Comment


                        • #27
                          Lori? Nu vrei sa dezvaluesti progresele de pe masina?
                          Pune macar o poza sa vada lumea cu ce te ocupi in timpul liber
                          PS: Doar atat pot sa va spun: va arata Bestial

                          Comment


                          • #28
                            Poze spion cu progresul...........
                            Attached Files

                            Comment


                            • #29
                              Poi vad ca sa aflat cu ce imi petrec timpul liber.. ma-m apucat de vopsit barile de la masina,bandourile de pe usa,si oglinzile, pozele sunt facute de un spion pe nume Arnold (sparky) lui se pot multumi pozele facute fara el pozele nu se faceau numa la final iar eu ai pot multumi pentru ajutorul care mila acordat si pentru sprijin si sustinere.... mersi mult Sparky..
                              Attached Files
                              sigpic http://www.loganclub.ro/forum/sm_01_uli-t17461p16.html

                              Comment


                              • #30
                                dodolorand ..frumoasa masinutza ...sa o conduci sanatos si cu grija ! spor la investit ! citeste si tu cam vreo 30 -40 de threaduri de la my ride si mai imprumuta cateva idei si o sa o faci mai frumoasa ! bine ca esti ajutat ...spor la investit !
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google