Golan "BRABUS" Ilfovean : Castigator Best Logan Club Car 2011 si Level 3 2012

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • daca ai avut inelele deja pe plastic de ce le.ai mai scos, era cumva plasticul zgariat, uzat? oricum ma bucur ca ai gasit ca stiu ca iti placeau mult inelele alea

    apropo de distributie, nu stiu de ce iti era frica, eu am schimbat distributia la 90 000 si 5 ani si nu m.au alergat
    Last edited by nicu_rcn; 29 January 2011, 23:24. Reason: Automerged Doublepost
    sigpic

    Comment


    • Si eu am avut un burduf de la planetara dus...l-am schimbat cu unu care nu erea de origine(am aflat dupa ce il cumparasem)sa dus in max 1 saptamana dupaia am mers la un magazin si am luat de origine 1 mil parca am dat si de atunci nu am mai avut belele.

      Comment


      • mariuse are dreptate Anonimu', sa nu iti iei teapa cu burduful, si eu la fel am patit, am luat un kit de reparare "original" cica la 35 ron si cand am ajuns la Nesti mi-a demonstrat mecanicul de acolo diferenta de calitate, cel original trebuie sa fie rigid si gros, pe cand cel contrafacut erai dentic la aspect, dar mult mai subtire si mai moale. Pana la urma am luat de origine de la ei si a fost cam 95 ron ! ! !
        sigpic
        The MVP

        Comment


        • Pfaiiii...face si distributii nenea Matheo!bravos domnu!super treaba ai facut!
          sigpic

          Comment


          • niste poze cu stadiul lucrari..
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by matheo66c View Post
              Masina arata acum exact ca un jeep (foarte inalta) care a fost scos din circuitul unei editi de "mud fest".

              Nu s-a schimbat nimic .
              Cat despre stopuri am mai zis.Astept sa primesc toate ledurile
              sigpic
              "BRABUS" STYLE

              Comment


              • Daca nu ma inesel la Logan ai semne si la axa si jos la arbore nu ???
                In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                sigpic

                Comment


                • Da da..sunt semne si pe pinionul de la axa cu came si la pinionul de pe arborele cotit.
                  sigpic
                  "BRABUS" STYLE

                  Comment


                  • Pai da si parca ai si pe blocul motor semn ca sa stii cum sa o pui la " punct "
                    In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                    sigpic

                    Comment


                    • tactule....cum e lichidul din vas acum?verde?

                      Comment


                      • Originally posted by matheo66c View Post
                        Nu s-a schimbat nimic .
                        Cat despre stopuri am mai zis.Astept sa primesc toate ledurile
                        ai epuizat toate ledurile de pe raza bucuresti-ilfov? )
                        sigpic

                        Comment


                        • o sa epuizez si din alte judete)))
                          sigpic
                          "BRABUS" STYLE

                          Comment


                          • Felicitari domnu ! Cand o sa ajung la serviciu o sa ma interesez si o sa iti spun un pret.
                            sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                            Comment


                            • ceva noutati cu stopurile????ai primit ledurile???
                              DACIA...Daca Ai Cap Iese Altfel..
                              sigpic

                              Comment


                              • Ledurile au ajuns in tara,mai dureaza putin si ma apuc iar de treaba
                                Fac o sambata seara alba alba , sa le fac ca-mi stau pe caciula

                                P.S. am luat burduf de planetara si sper ca maine sa-l inlocuiesc
                                Nu este original dar firma respectiva are ceva referinte destul de bune
                                Last edited by matheo66c; 2 February 2011, 23:03. Reason: Automerged Doublepost
                                sigpic
                                "BRABUS" STYLE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google