D V L

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sunt da in oras chiar nu am vazut ... Cei drept l-am injurat odata pe unu pe DN1 si alte 3 persoane pe A2 care mergeau cu ele cat sa vada juma de hectar...

    Dar cu toate astea mi-asi pune si eu xenon.

    Comment


    • Eu nu le-am luat ca sa-mi satisfac un moft.Le-am laut pentru singurul motiv ca am angel eyes si aceste faruri fara xenon pe ele sunt praf fata de farurile stock ale loganului fara xenon..Eu noaptea nu vedem efectiv pe unde merg.In afara localitatii unde nu era iluminat drumul pe care mergeam..Eram cu ochii lipiti de parbriz
      Deci cred ca xenon pe faruri bine reglate nu deranjeaza pe nimeni chiar daca e de 50 W.

      Comment


      • Salut,frumoasa masina...
        Un filmulet ceva nu ai cu toba sa o aud si eu ,vad ca o lauda toti.
        Marfa masina si multi km fara probleme

        Comment


        • Multumesc....Nu am filmulet cu toba,dar o sa fac unul zilele astea,si o sa-l postez

          Comment


          • Citez Grasu XXL: "Masinaria asta scoala toti mortii din morti"

            Comment


            • Originally posted by SilviuB View Post
              Citez Grasu XXL: "Masinaria asta scoala toti mortii din morti"
              Sa nu exageram totusi))) nu suna chiar atat de tare.

              Comment


              • Abia astept sa vad filmuletu'

                Comment


                • Mai pun si eu o poza doua ca sa nu moara de tot topicul
                  Attached Files

                  Comment


                  • Ce dimensiuni ai la anvelope si ce marca sunt?

                    Comment


                    • Toate ca toate..Dar schimbati toba aia si ia-ti ceva sa se aude MAI tare ) APP. Dar poze cu muzica nu pui ?? Tre sa-ti reamintesc eu ?
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • Da laur chiar nu vrei sa le arati la baieti ce muzica ti-ai tras??? Schimbat tot de la a la z !!!
                        sigpic
                        The MVP

                        Comment


                        • Muzica e mai mult decat modesta.Poze deocamdata nu am...O sa fac cateva si o sa postez


                          Da nu stiu ce are toba de se aude aproape de toba stock

                          Cauciucurile sunt 205/50/16 dar imi scapa marca..sunt nemtesti oricum.
                          Last edited by laur200445; 4 November 2008, 21:39.

                          Comment


                          • Frumosa masina imi place toba , sa o stapanesti sanatos !

                            Comment


                            • Cum adica nenea "muzica e mai mult decat modesta" ((( Inseamna ca a mea e varza...
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • Nu Cosmine.Am vrut sa zic ca e modesta in comparatie cu ceva profi(vezi babanu spre ex) la asta ma refeream

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google