Yakuzel TL-59-NCV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Sustin pe Andy.
    1. jantele sunt f f urate mai ales ca incearca sa copieze alte jante
    2. filtrul montat e cum nu strica nici n-ajuta ( cum e montat acum ). Daca ar avea si tubulatura directa poate ai castiga ceva sound dar din cate am auzit prin imprejurimi filtrul sport ar cam mari consumul de benzina (daca nu te intereseaza acest aspect nu e nici o problema )
    3. as lasa-o mai usor cu rosul ala ca deja e f strident si sa nu devina masina de sinucigasi ( glumesc )

    in rest..zic sa cauti alte jante..fara spite negre ( gen Bemveu ) ..
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • #17
      l-ati luat pe om tare cu criticile si acum s-a suparat si nu mai posteaza.....:|

      Comment


      • #18
        nu ar trebui sa aiba motive de suparare.criticile sunt cu scop constructiv.nu trebuie sa le ia in considerare.el face cum vrea,dar noi ca niste prieteni ce incercam sa fim unii pentru altii ne dam cu parerea daca tot ne-a cerut-o
        http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

        Comment


        • #19
          Eu va multumesc pentru orice observatie ati face. Si parerile voastre conteaza Ale unora mai mult ale altora mai putin,asta e nu cred ca pot multumi chiar pe toata lumea. In primul rand eu trebuie sa fiu cel mai multumit de ceea ce fac.Apreciez eforturile voastre.
          sigpic

          Comment


          • #20
            La interior da mai bine consola gri ,cu manere si inele aeratoare gri pe culoarea ta,si un tablou de bord gen prestige de asemeni da mai bine! Pleoapele se pot monta mult mai bine cu mai multa atentie! Da-le jos si repunele ca nu se strica geamu de la far!(La mine de cate ori le-am dat jos ,cu orice le-am lipit s-a curatat usor de pe geamul farului)
            sigpic

            Comment


            • #21
              fiecare cu placerile lui...ca si in vestimentatie mai mult de doua culori strica...parerea mea, uite bordul meu mult mai simplu...
              Attached Files

              Comment


              • #22
                incearca un autocolant pt. stalpi, recomand pe Turturel...

                Comment


                • #23
                  Jantele mie imi plac.Rosul la interior poate in realitate da mai bine decat in poze chiar daca momentan iti cam fura ochii.Daca ai in plan sa faci interiorul negru cu rosu(mai mult negru cu atingeri de rosu) poate nu o sa mai usture ochii chiar asa.
                  MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                  Comment


                  • #24
                    Fiecare iti sta la dispozitie cu sfaturi sau ajutor. Daca l-am criticat pe om nu inseamna ca am ceva cu el, dimpotriva.
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Mai d-nule Yakuzel, iti vorbeste un batran samurai....asculta pe acesti oameni "ninja" care au luat parte la multe razboaie, ai de invatat multe si nu vei regreta !!!
                      Toti vrem sa fie bine pentru tine
                      Multumesc pentru intelegere...
                      sigpic
                      Maică, ce mafioți de treabă !!!

                      Comment


                      • #26
                        @gxg - De fapt culoarea aeratoarelor si a consolei nu este rosu,e un portocaliu care in realitate nu e chiar asa de lucios ca in poza. Combinatia de culori care o vreau este intre albastru si portocaliu Am citit destul pana sa ma decid ce culori sa "leg". Inca un exemplu am si aici http://nadiacaisin.wordpress.com/200...i-cromatice-2/
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          yakuzel uite aici o ideie cum arata interiorul doar in 2 culori La mine doar plafonu mai e gri dar il rezolv eu la vara si pe ala...in rest totul rosu si negru
                          mie cel putin contrastul dinte rosu si negru mi se pare cel mai cool



                          pleoapele vin ok pe loganel dar lipeste-le de aripa si dupa ce le-ai montat lipeste banda izolatoare intre far si pleoape pe unde mai scapa lumina

                          Jantele na ce sa zic is mai ok decat cele de tabla dar mie personal nu imi plac

                          iti urez bafta la tunerit si multi km fara probleme

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google