Ph-22-bfc

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    am mai gasit o poza ratacita prin telefon cu bara spate ph2 ^^
    Attached Files
    Astept cat mai multe opinii : PH-22-BFC

    Comment


    • #92
      arata bine rau, zici ca e a mea ! ! ! Si se pare ca se prinde si la mare fix ! ! ! cum e iti ainge in colturile portbagajului ??? Bravos !!!
      sigpic
      The MVP

      Comment


      • #93
        deocamdata nu a atins...:-?? sper sa ramana asa
        Astept cat mai multe opinii : PH-22-BFC

        Comment


        • #94
          salut frumoasa masina imi plake mai ales culoarea.... cat te-a costat serigrafia de prestige in bord ?

          Comment


          • #95
            remusdaniel ai PM
            Astept cat mai multe opinii : PH-22-BFC

            Comment


            • #96
              he he, da bine bara de ph2 cu portbagajul clean (in mare parte) . spor la modificari in continuare ;)
              sigpic
              Logan 1.4 Dynamic Blue

              Comment


              • #97
                mersi frumos stersu.Sambata 26.02.2011 cred ca o sa ii pun si jentile
                Astept cat mai multe opinii : PH-22-BFC

                Comment


                • #98
                  Astazi 03-02-2011, BFC a implinit 120.000.Drept urmare masina a primit un set de placute ferodo premier (imi cer scuze daca am gresit numele) kit distributie+ pompa apa + smering originale, completat 1 litru antigel, schimbat filtru de aer.Urmeaza capetele de bara + bieleta dreapta.

                  P.S. Rog un moderator sa stearga poll-ul cu stopurile.
                  Astept cat mai multe opinii : PH-22-BFC

                  Comment


                  • frumoasa masina!!!!bafta in continuare la modificari dar masina plange dupa un badboy
                    si scoate stema de pe fata ca pe spate vad ca nu mai ai!
                    Last edited by pipan; 6 March 2011, 21:33.
                    Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                    Comment


                    • Mai ai de schimbat stopurile, suspensia si jantele si o sa fie completa!
                      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                      Comment


                      • stopurile o sa fie cele de logan dar cu semnal alb, jantele si arcurile or sa astepte cam 7 8 9 luni, vreau sa i-au jante pe 16 cu un cauciuc mai subtire, ca sa fac o treaba frumoasa...iar arcurile or sa vina odata cu jantele...acum am alte prioritati iar masina o sa ramana asa cel putin 2 3 luni.Numai bine!
                        Astept cat mai multe opinii : PH-22-BFC

                        Comment


                        • numai sa nu ai probleme cu politia cu jantele sau ii faci omologare,numai bine.

                          Comment


                          • Se pare ca numarul masinii mele se potriveste perfect cu Stema clubului de fotbal BFC Dynamo Berlin , iar D'ul se potriveste cu nimele meu : Dinca .... sooo check this out:
                            Attached Files
                            Astept cat mai multe opinii : PH-22-BFC

                            Comment


                            • Cu ocazia implinirii 140.000 km, masina a primit urmatoarele :
                              -discuri + placute de frana;
                              -bieletele + capetele de bara;
                              -schimbat ulei + filtru ulei +filtru aer;
                              -antena scurta (cu dedicatie pentru MVP);
                              -un set de stopuri fumurii (nu sunt modelul streetstorm pentru ca nu am gasit pe nicaieri si sunt destul de multumit cu cele pe care le-am achizitoinat).
                              Cam atat pana acum, urmeaza arcuri h&r, jante si daca vor fi fonduri o remapare.
                              Attached Files
                              Astept cat mai multe opinii : PH-22-BFC

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google