Start Engine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mariane, deocamdata am 9000 de castravetzi, mai am pana la 12600 full cu 4 air-bag-uri iar pe a mea masina nu o vand pentru ca nimeni nu o sa-mi dea cat am bagat sau cat o sa cer, asa ca i-o dau prietenei mele.
    Carmeloa, daca opresc motorul, bateria cu toate gadgeturile ma tine cam 3 ore iar cu proiectoarele Fallow me, cam 2 ore, in rest nu sunt probleme
    Last edited by Bleizer; 7 September 2010, 12:03.
    lipsa text

    Comment


    • hai ca interioru e deja high-tech ... baga niste jante si arcuri tata

      Comment


      • nu bag, vreau sa-mi iau un MCV...in curand, asta in functzie de cum vin banutzii
        lipsa text

        Comment


        • Faine gadgeturi si rosie masina curat motorul sa tina multi km fara probleme ;)
          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
          Enter the Matrix

          Comment


          • Blezier, aia de la NASA ar trebui sa fie invidiosi pe ce ai tu acolo . Imi place tot ce ai bagat in masinuta asta. Felicitari si tine-o tot asa. Te cred ca vrei sa iti iei mcv ca nu prea mai ai loc in asta )
            Y!M: alexut.style

            Comment


            • place masina...da sincer fara suparare..nu-mi place deloc aia dupa capota..protectia aia

              Comment


              • Ce bine arata o masina curata si ingrijita, are un motor sters de praf si un interior impacabil si cel mai practic din Logan Club, masina ta e pregatita mereu de plecare si calatorii ! ! ! Imi place ca ai ales stilul acesta si se potriveste de minune, pozele sunt beton, se vede ca sunt facute de un profesionist ! ! ! Multi km, multe intalniri si multe modificari cu gust Bleizere ! ! !
                sigpic
                The MVP

                Comment


                • cati km ai si nu ai facut distributia ? Poate daca o s asara lumea cu gura o faci ! Spre binele masinutei!

                  Comment


                  • La inceput eram si eu asa sceptic in privinta ei, dar omul chiar este pasionat de tot felul de gadgeturi .... Nu am nimic impotriva atat timp cat si le foloseste ....

                    Eu il felicit pe om de modul cum o intretine, nu este fir de scama pe mocheta, curatenie neica .... A, si se-aude bine, chiar bine ...

                    Te salut si iti urez succes!
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • 191zuz, Nasa?, Ha, fain, de belea!!! ma gandesc sa pun un motor turboreactor, asa ajung in 10 min. la Regionala de la Cj. asa chiar ca cei de la Nasa ar fi invidiosi
                      Mishule aceea este deflectoare, e buna rau de la 80 de km.in sus
                      MVP multam frate!
                      cos min i o sa fac si distributzia, dar sa mai intre si banutzi in buzunar ca vorba aia nu costa cu piese 2..3..4..5 sute, e diessel! numai uleiul e 200 lei 5 litri-Castrol edge+4filtre+distributzia+placutze de frana+pompa de apa++++si de-al drak schimb si bujiile
                      Eu4yas multam si tie!
                      lipsa text

                      Comment


                      • felicitari pentru curatenia exemplara, imi place tot la masinuta ta numai ca, lipseste ceva: xenoanele cu lupa ca sa vezi si in fata la fel de bine ca in spate, cu camerele alea smechere. a si inca ceva unde e cuptoru' cu microunde sa faci un pop-corn cand te uiti la vreun film . hai ca e super masina ta.
                        Last edited by florinc_99; 8 September 2010, 11:58.
                        sigpic

                        Comment


                        • multam Florinc!
                          xenoane am de la Siemens
                          jante am pe 17, inca nu le pun, nu vreau sa raman fara talon,+amenda, deja am fost oprit de 14 ori din cauza ledurilor de la nr.spate si vumetrul mare de pe luneta, astept, poate se mai reglementeaza lucrurile.
                          lipsa text

                          Comment


                          • Bravos nenea Bleizer!o masina ultradotata si bine intretinuta,se vede ca tii mult la ea!
                            P.S.-imi place mai ales iluminatul bordului...:-p
                            sigpic

                            Comment


                            • Chiar vroiam sa te intreb de jante, dar ai raspuns.Imi plac ceasurile , mai exact combinatia de culori , cine a executat lucrarea si cat a costat?

                              PS: Un prieten care a vazut filmul( trimis de mine) cu masina ta de pe youtube a fost super incantat de telefonul de pe volan.Are si el un telefon din asta cu tastatra QWERTY si vrea sa il foloseasca tot asa in trafic la semafor,in ambuteiaje si ma intreaba despre sistemul de preindere , eventual daca ai putea posta o poza.

                              Comment


                              • suberba masina so stapanesti sanatos as vrea si eu sa am asa ceva pe masina nota 20+bafta in continuare
                                sigpicyahoo messanger :goody7ronaldo

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google