Start Engine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu cred ca era suficient nici ala.

    Comment


    • Daca la inceput priveam cu oarece amuzament multitudinea de gadget-uri prezenta in masina lui Bleizer , cunoscandu-l , mi-am dat seama ca el chiar asa nevoie de asa ceva! Poate nu de toate deodata dar de majoritatea!
      Ii respect pasiunea pentru masina si gadgeturi dar si mai mult in respect pentru curatenia cu care isi mentine masina. Asa mi-as dori si eu sa fiu ..insa....
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • Ce huse urate ai! na ca te'am criticat

        Foarte interesante noile modificari, mai ales aprinderea proiectoarelor odata cu faza lunga...
        Imi place mult noua iluminare a bordului, mi se pare cea mai tare combinatie

        Iti urez spor la treaba in continuare, sper sa nu te afecteze criza prea tare si sa ai grija de masinuta la fel ca pana acum!
        If it ain't broke, don't fix it!

        Comment


        • frumos domnu...no comment
          mai ales ultima poza facuta noaptea...
          Life is short...play more!
          http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

          Comment


          • Foarte interesanta masina
            Felicitari ;)

            Comment


            • O masina cu gust, bine ingrijita, iar in interiorul ei ai cam tot ce ti-ai putea dorii intr-o calatorie, si te poti relaxa in ambuteiajele interminabile din Bucuresti. Am urcat si eu in ea iar toate gadget-urile sunt asezate in asa fel incat sa nu te deranjeze la volan.
              Sa o stapinesti sanatos, si sa sari de 1 milion de km fara nici o problema

              Comment


              • una dintre cele mai curate masini de pe forum... garantez...100 %
                Felicitari pentru ceea ce faci.
                sigpic
                Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                Comment


                • tare masina !! multa aparatura !! model unicat ca gadget!! bafta mai departe!!!
                  sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ght=ride+grecu
                  Simply Stance

                  Comment


                  • mii de multumiri prietenilor, colegilor, loganistilor din Bucuresti si din toata tzara!
                    lipsa text

                    Comment


                    • o dau si eu in mintea copiilor cu prima idee: imi plac luminitele de pe luneta

                      in rest, desi inca am dubii ca nu e pandita masina pentru ce are in ea, jos palaria totusi ca indiferent de ce ar comenta unul sau altul, tu mereu sari in ajutorul cuiva cu ceva din masina.

                      si da, respect pentru cum iti bibilesti masina si o tii curata

                      Comment


                      • Faina Bleizere per ansamblu!
                        Daca imi permiti (ca tot mi-ai cerut parerea) sunt de acord ca ai nevoie de ele pentru amuzament si pe acest principiu, tot ce ai in ea e necesar si iti asigura o sedere cat mai "completa" in ea. Imi place ca luminile sunt alese cu gust, imi place ca ai TV, in bord si pe tetiere, imi place laptopul ala , imi place ca te-ai gandit la treaba cu alimentatia - e importanta, imi place "electronizarea" oglinzii si proiectia de pe parbriz; nu-mi place telefonul de pe airbag si cel care acopera martorii, nu-mi place banda rosie de leduri de pe plafon, nu-mi place izolatia de la usi, ca se vede ca ai pus-o in graba; Deci, dupa parerea mea plusuri vs. minusuri dau mai multe plusuri!
                        Sunt sigur ca nu ai terminat - asa ca asteptam urmatoarele modificari.
                        Cele mai multe felicitari le primesti de la mine pentru curatenia exemplara, care stim toti ca la Logan trebuie sa fie facuta periodic ca sa arate curatica Recunoaste ca ori ti-ai angajat menajera pentru ea ori ai o colonie de naniti activata pe acolo, ca prea arata bine taticule!

                        Deci - tine-o tot asa si multa sanatate tie si tuturor!

                        Vorba multa, saracia omului

                        Comment


                        • deci: cand ies in afara Bucurestiului, telefonul nu sta pe volan, ci doar il tin pentru mess si internet numai in traficul infernal din Bucale, proiectia de pe parbriz este pentru : arata amperajul din baterie viteza in timpul rularii, 3 limite de viteza cu atentionare sonora 60, 100 si 130 programate de mine, are inclus si senzorii de parcare dar nu i-am activat pentru ca am si pe oglinda retrovizoare senzori de parcare.
                          izolatia de la usi cea cu maro, intradevar am pus-o in graba si nu am degresat zona ca nu am stiut dar data viitoare o voi degresa desi are deja aproape 3 ani de cand am pus acea izolatie
                          banda de leduri, mie imi place la nebunie!
                          menajera, nu, colonie, nu, eu imi fac curat in ea
                          lipsa text

                          Comment


                          • nu mai am cuvinte ! cel mai hi-tech logan ! wow !
                            my ride - still under construction

                            Comment


                            • Bleizer frate,,cand oi face eu rost de bani o sa te intrec,,pana una alta esti dotat bine ,,de fapt supra dotat cu electrica si electronica.
                              I-ti mai trebuie motor 16 v la masina ca sa fii in Top Speed si gata .
                              Sa te vad ce bagi in Mcv cand o sa il cumperi,,,Apropo,cand il iei???

                              Comment


                              • Singura problema.Il lasa bateria cam repede atata Hi-Tech consuma nu.
                                Fara Semnatura.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google