Start Engine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @bleizer chestia aia neagra de pe capota. din plastic deasupra grilei de aerisire la ce foloseste ? de unde ai luat o ? cat costa ? e un fel de protectie ?

    Comment


    • La cati bani ai bagat ar merge o cotiera de origine cred ca ar arata mai bine decat ce ai tu acum
      In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Ivan Marian View Post
        A critica un lucru,o persoana,un obiect e una,,,,Dar sa jignesti omu" direct e altceva!
        Fiecare isi pune pe masina ce vrea,cum vrea,unde vrea,asa ca Bleizer a facut ceva ce ia placut lui.
        Poate a-ti vazut din poze ca el sta la curte,,asa ca nu mai va ganditi la hoti,iar daca pleaca in oras in mod sigur nu cred ca ia tot ce este acolo dupa el.
        Este un spirit aventurier si ii place mult adrenalina si daca pleaca des in excursii cu gasca sau sta mai multe zile pe undeva in natura,normal ca ii trebuie si aragaz,frigider,cafetiera,statii multe si televizoare prin masina.
        Cei care stati in casa nu aveti cum sa vedeti utilitatea celor spuse de Bleizer,daca nu iesiti macar la un pescuit ca sa vedeti cum e cu ""utilitatile astea"".

        Ps...As fi curios sa vad daca cei care l-au criticat pe Bleizer ar lua si ei o bere rece din frigider,sau o cafea dimineata facuta la aragaz si apoi sa se uite la tv si filme pe dvd in concediu ,excursie sau la o intrunire a loganistilor cand o da ochii cu el(Bleizer).!!!!
        Ivane , sa`ti traiasca familia , postul asta le acopera pe toate ...ai scris exact ceea ce vroiam sa scriu si eu...
        cititi bine postul asta inainte sa postati ....

        Comment


        • Faine, nu vreau sa critic nimic dar nu te lovesti de ele cand conduci ? Nu te enerveaza atatea scule ?

          Comment


          • Dl Bleizer a cerut opinii: astea pot fi pro sau contra. Ca nu vrea sa le asculte decat pe cele pro treaba dansului.

            **

            Legat de masina, sincer prea multe si fara utilitate. La drum lung cred ca pasagerul din dreapta te injura ca sta cu picioarele in statiile alea. Nu inteleg la ce folosesc atatea statii emisie/receptie ? chiar si plecat la "gratare" :-)

            mai simplu iti faceai un suport ptr un laptop slim (10-13') cu display sensitive; si cu 3 porturi PCMCIA. Pe fiecare port puneai un adaptor RF (si aveai 1000 de statii emisie receptie simultan), GPS Receiver (din nou iti puneai in split 10 programe GPS simultan (cu signal share)); pe portul HDMI "prindeai" camera/camerele din spate; pe al treilea slot PCMCIA puneai un adaptor 3G+ si aveai GSM/UTMS pe laptop.

            Aveai totul intr-un singur dispozitiv :P

            E doar o parere; se putea mai elegant realiza ce e acolo.

            S.

            P.S.: cei care sunt CONTRA argumentelor negative, lasati-o mai INCET ca utilizatorii au TOTI si in EGALA masura dreptul la parere, atata timp cat a fost ceruta si este in limita bunului simt.
            I have no special talent. I am only passionately curious.

            Comment


            • Daca va uitati la pozele puse de Bleizer in albumul lui personal o sa intelegeti de ce ii trebuie tot ce are in masina!
              As vrea si eu sa fac zecile de excursii si zilele de concediu ale lui Bleizer ca sa ma distrez ca el...Dar daca nu faceti si voi ca el nu mai are rost sa vorbesc.
              Chiar nu ati inteles ca el nu le are tot timpul dupa el...Statiile le distribuie celor ce pleaca in convoi si restul de accesorii le da jos daca nu ii trebuie.Le ia doar pe cele care trebuie si cand trebuie.
              Iar cui nu ii convine(pasagerii) sa mearga cu Bleizer in masina ca se loveste de statii sa ia RATB-ul si CFR-ul.
              E simplu..si la mine in masina nu se fumeaza si cine se suie in masina mea se conformeaza ca atare((chiar si cu tata m-am certat sa nu fumeze in masina))...Daca nu e liber sa ia alta ocazie sa se deplaseze.

              Comment


              • incepeti sa va repetati ca un disc stricat. cred ca s-a inteles ce ati vrut sa spuneti.
                sigpic

                Comment


                • - Acea protectie de pe capota sa numesta deflectoare, o protectie"la viteze mai mari"de noroi si pietre, cu ajutorul ei nu mai pica 100% noroiul din trafic pe parbriz aruncat de cel din fatza mea si ajuta si spritzierele sa stropeasca bine parbrizu, am luat-o din Tg.Vitan si am dat 90 ron.
                  - Nu ma lovesc de ele iar in partea dreapta doar prietena mea sta si nu o incomodeaza statiile
                  - de laptop mic? nici vorba am un Acer Aspire 8930G-864G64BN care atunci cand plecam in gashca il iau cu mine. Nu are rost sa investesc in 2 laptop-uri.
                  - iar dumnul Silviu singur nu a citit bine mesajul meu
                  - Laptop-ul are mai multe decat iti imaginezi tu Silviu..il gasesti pe net, am fost si la kisselef odata, am vazut filme cu colegii acolo de 18G filmul

                  da! urmatoare cursa spre Danemarca anunt o persoana sa mearga cu mina daca doreste si sa nu va ganditi la tampenii, am prietena si are 27 de ani. E nasol sa faci atata drum si sa fi singur.
                  Last edited by Bleizer; 12 February 2010, 15:28. Reason: rectificare
                  lipsa text

                  Comment


                  • eu atat spun, masina e prea incarcata. cat despre utilitatea laptopului si a teveului relativ la un spirit aventurier, ivane,. la-o moarta ca deja atarna. ce-are adrenalina si aventura, mijlocul naturii cu ciufutul de teveu si dvd? ori vrei aventura, relaxare, ori iesi sa te uiti la teveu in iarba. nu ambele. mai lipsesc micii si muzica blana in poiana ca sa fii injurat de toti adevaratii iubitori ai naturii din poiana respectiva.
                    bleizer, da jos de pe airbaguri orice ai avea lipit pe ele. iti iesie un tolomac in fata si te alegi c-o tastatura si-un ecran tatuate in moaca...in rest, n-am nimic de comentat.
                    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                    Comment


                    • De aceea d-ule Seba am cerut pareri si opinii,...il astept cu draga inima sa-mi iasa in fatza. Si uite asa imi schimb si bara si farurile cu ph2, asa se face in viata, cine-i vinovat, plateste!
                      lipsa text

                      Comment


                      • Roaga'te sa nu'ti iasa, ca poate e TIR...sau porti casca?

                        Hai nu te supara, dintre cei care critica, unii o fac constructiv!

                        Sa ai grija de masina, drumuri bune!
                        If it ain't broke, don't fix it!

                        Comment


                        • noi te intelegem ca vrei bot de ph2 ....dar seba se refera daca iti bubuie porcaria aia de airbag din volan ..mai intai se imprima pe fata o tastatura de e71 si apoi dai cu capu in ceva moale ...

                          Comment


                          • lasa colegule Loganelu, asa tastez si telefonez chiar de pe fatza este E61i

                            ajutati-ma cu niste poze sau pareri, model, firma, pretz si calitate...vreau sa cumpar jante si dac-ar fi si culoarea rosu si negru, ar fi super!
                            Last edited by Bleizer; 13 February 2010, 08:44. Reason: Automerged Doublepost
                            lipsa text

                            Comment


                            • uite un model de janta
                              Attached Files
                              vopsitorie preturi bune

                              Comment


                              • da sli, dar asta are 8 prezoane, e super, rosu cu negru, exact ce-mi doresc, de cat e asta de 16? un pretz pe 4 buc.? ai si alte modele!
                                lipsa text

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google