Start Engine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Cat ai dat pe toate aparatele astea? Un pret estimativ macar..

    Comment


    • #92
      Bleizer pt tot ce ai in masina ar trebui sa faci niste mici ascunzatori adica gps sa iasa din bord lcd de la camera statia so pui in torpedou sau sa iei o consola de sanderico telecomenzile in usi si tv sa incerci sa iasa tot din bord sper sa te ajute ideile mele bafta tare faza cu aragazu am vazut si eu cu 89 lei in carefoure
      vopsitorie preturi bune

      Comment


      • #93
        no comment colegule! sunt accesori, utile pretutindeni in trafic, pe munti, la gratare si excursii, dar iti spun pretul pe trabucul electronic ca fiecare ar vrea sa traga cate-un abur cu aroma de trabuc 50 ron.
        lipsa text

        Comment


        • #94
          aha eeee masina dotata vii la ploiesti sambata
          vopsitorie preturi bune

          Comment


          • #95
            Originally posted by Bleizer View Post
            sunt oglinzi de mcv si folii pe 5 geamuri, cum de nu le-ati observat??? iar la jante nu ma gandisem pana acum
            normal ca sunt , dar sar direct pe taste...in loc sa mai si citeasca.

            Deluxe , nu e vorba de japca , e vorba de respect...ca tocmai ai pomenit ca suntem colegi pe forum.
            eu stiu cand au scris 2-3 oameni despre o chestie...nu ma mai bag in seama ca aplaudacu` ,sa mai postez doar de dragul de a posta...

            ÃŽnainte să arunci postul tău în care "i-ai zis-o tu" trage aer în piept şi gândeşte-te o secundă: în loc de o jignire care nu-l ajută cu nimic, mai bine dă-i un sfat folositor, crezi că eşti capabil să o faci?

            Comment


            • #96
              foarte frumosa masina...multi km fara probleme....;)

              Comment


              • #97
                Stau si ma intreb cum face toata aparatura aia la drumurile din Bucuresti???????????

                Comment


                • #98
                  Bleizer, mane, am uitat sa iti spun in primul post...respect pentru curatenia din masina...oricum , tare masina!Apropo, acolo la grila din fata, la masca......nu poti sa scapi de cea veche sa sa ramai doar cu sita?
                  Last edited by alex.dinca91; 12 February 2010, 01:54.
                  Astept cat mai multe opinii : PH-22-BFC

                  Comment


                  • #99
                    Cinci pagini in mai putin de 48 de ore, 99 de posturi din care cateva zeci nu au nicio legatura cu interiorul omului (ma rog, al masinii omului), nu am numarat cate jigniri.
                    Concluzia?
                    sigpic

                    Comment


                    • A critica un lucru,o persoana,un obiect e una,,,,Dar sa jignesti omu" direct e altceva!
                      Fiecare isi pune pe masina ce vrea,cum vrea,unde vrea,asa ca Bleizer a facut ceva ce ia placut lui.
                      Poate a-ti vazut din poze ca el sta la curte,,asa ca nu mai va ganditi la hoti,iar daca pleaca in oras in mod sigur nu cred ca ia tot ce este acolo dupa el.
                      Este un spirit aventurier si ii place mult adrenalina si daca pleaca des in excursii cu gasca sau sta mai multe zile pe undeva in natura,normal ca ii trebuie si aragaz,frigider,cafetiera,statii multe si televizoare prin masina.
                      Cei care stati in casa nu aveti cum sa vedeti utilitatea celor spuse de Bleizer,daca nu iesiti macar la un pescuit ca sa vedeti cum e cu ""utilitatile astea"".

                      Ps...As fi curios sa vad daca cei care l-au criticat pe Bleizer ar lua si ei o bere rece din frigider,sau o cafea dimineata facuta la aragaz si apoi sa se uite la tv si filme pe dvd in concediu ,excursie sau la o intrunire a loganistilor cand o da ochii cu el(Bleizer).!!!!

                      Comment


                      • concluzia? omu merita un premiu) "cei mai multi loganisti contrati pe metru patrat"...sau "cel mai fara numar interior"..io stiu))

                        lasand gluma la o parte..cred ca singurul dezavantaj al interiorului e faptul ca n-a investit, ceea ce probabil ar fi o suma generaoasa de bani, in crearea unor spatii de depozitare, in lipsa de alt cuvant pentru toate gandgeturile..de exemplu sa integreze ecranul telefonului in bord pt gps sau sa faca un dvd flipside care sa se retraga in consola centrala, controalele pentru toate sa le integreze in volan, camera video in parasolar, sau sa modifice bancheta spate pt frigider sau ce e acolo...un smartphone gen comunicator in torpedou de exemplu pentru internet...ar fi fost mult de munca dar ar fi rupt la aspect si functionalitate...acuma fiecare cum are timp si idei.bafta!

                        ps: mi a luat prea mult sa scriu si n a mai mers edit )
                        Last edited by - Geo -; 12 February 2010, 02:35. Reason: Automerged Doublepost
                        sigpic

                        Comment


                        • Bleizer din tot threadu citit pana acum am inteles ca nu tot timpul ai aceste gadget-uri ! si daca leai avea nu ar fi nici un bai ! ca nu deranjeaza pe nimeni fizic ! sa iei ceea ce consideri tu ca e mai bun ! ideea e ca unii care iti spun frumos niste idei cam stiu despre ceea ce vorbesc ! datu jos a telefonului de pe volan tias sugera si eu din motive practice ! vad ca esti destul de decis legat de trapa ! astept sa fie aplicata ! bafta si numai bine !






                          Vali2706 .tu prietene nu te lua de Bleizer ca nu tio facut nici un rau omul ! lasa mistourile acasa si jicnirile !VREI IARA SA MAI AM O DISCUTIE CU TINE ??? sa nu vorbim de cocalarisme ......ca din cate tin minte tu ai inceput cu cocalarisme la greu ! din cauza varstei ! ti-ai mai revenit acum un pic !
                          sigpic

                          Comment


                          • Stimabililor daca nu sunteti capabili sa purtati o discutie omeneasca, fara sa va impungeti in ultimul hal, inchidem sandramaua si impartim cartonase.
                            E totusi om, nu animal. Cred ca intelege si de vb buna. Daca vrea, daca nu, nu-i problema nimanui.
                            Asa ca, ajunge cu jignirile.
                            Aveti cuvantul meu ca va dau vacanta. Prea se exagereaza, deci mai multa decenta va rog.
                            Last edited by Cezar; 12 February 2010, 03:59.

                            Comment


                            • eu nu mai am nimik de adaugat...decat bleizer sa faci grila aia calumea in numele lui dumnezeu.....in rest poti sa faci ce vrea sufletelu tau cu loganu ca de aia e al tau

                              Comment


                              • Miliarde de multumiri celor care si-au spus parerea si opinia, de ce nu si criticile! totdeauna exista pro si contra, bun si rau, ieftin si scump, cald sau rece...ca temperamente, reushite si eshecuri, Atentie! nu vreau sa modific multe la ea intotdeauna se poate vinde vechiul pe cel nou de aceea nu pot sa dau gauri sau sa incarcasez ceva anume, atunci cand masina isi va pierde calitatile, o vand, luandu-mi ceva nou si bun, tot logan cu siguranta! nu iau niciodata SH ci de la 0 km. iar ce este in interior la pot transfera intr-o zi pe toate in alta noua inclusiv alarma viper, nu sunt adeptul gaurilor si decuparea interiorului, plafoniera ar fi interesanta, asta isi va scoate investita iar dvd-ul e portabil, acumulatorii tin 4 ore pot sa-l pun si pe-o stanca, imi fac un hamac intre 2 craci de femeie cu o cafelina in mana si uite asa ma pot uita si la un film. Asa ca oricand se poate vinde si cumpara una noua iar investitia niciodata nu-ti aduce profit ci doar gauri in buzunare.
                                lipsa text

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google