Start Engine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • tare chestia cu aprinderea proiectoarelor pe faza lunga
    le-ai legat direct pe comanda de lunga banuiesc si ai anulat aprinderea lor separat

    Comment


    • da Costyn pe faza lunga direct
      si separat se pot aprinde, sunt legate gen one touch
      lipsa text

      Comment


      • Ceva poze noi cu masina?
        If it ain't broke, don't fix it!

        Comment


        • super tare. o sa te sacai intr-o zi cu mai multe detalii ca vroiam sa fac si eu dar nu aveam idee cum

          Comment


          • Niki...sa o fac si dupa aceea
            Costyn...poti intreba orice
            lipsa text

            Comment


            • Bleizere,te vaiti de bani(pentru alte gadgeturi),pai pe criza asta imbalsamatul ar trebui sa mearga brici
              Da las' ca mai e putin si vine moshul...sau la tine nu mai tine vrajeala?

              Comment


              • Viorelu...sti cum e criza la mine?...ma uit la televizor la reclama de la pizza si stau cu berea in mana si uite asa le savurez pe amandoua
                lipsa text

                Comment


                • uite un tip care intradevar m-a taiat la capitolul gadget-uri, nu ca as avea 2 statii in masina , am doua statii in doua masini......sunt multe chestii care mi-ar placea sa le am in masina,poate de-asta mi-am tras mcv, dar toate la timpul lor ........esti unic Soo. felicitari, totusi data viitoare vreau sa-ti gust cafeaua.sa ne gasim bine.
                  http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                  Comment


                  • Am ramas placut impresionat si ai muncit destul de mult la masina !

                    Felicitari pentru tot ce ai realizat si mult succes in cea ce ti-ai propus sa realizezi in continuare!

                    Iti dau o idee imbraca interiorul portbagajului... cred ca da mai bine decat tabla cu gauri si forme din structura de rezistenta.
                    Experienţa este singurul lucru pe care il poţi obţine gratis” – Oscar Wilde
                    În viaţă, joacă teatru numai cei care nu au nici un rol.

                    Comment


                    • fara indoiala cel mai "high tech" Logan din club, LSI-ul este si cel mai curat. dupa ce ies din spalatorie, al meu e cocina comparativ cu al lui nespalat

                      Comment


                      • blackufo...mare boier, mare caracter! cafelina mea e mai adevarata si decat Papa de la Roma
                        meen...e o mare idee, multam!
                        razvanamza...fara indoiala, cel mai curat, high tech au multi si m-as bucura sa aive toti
                        lipsa text

                        Comment


                        • Adevarul este ca o cafea mai buna ca cea de mi-ai oferit-o sambata, n-am mai baut de ceva timp.
                          Nu vinzi?
                          Daca da, da-mi pm. Ms.

                          Comment


                          • Originally posted by Cezar View Post
                            Adevarul este ca o cafea mai buna ca cea de mi-ai oferit-o sambata, n-am mai baut de ceva timp.
                            Nu vinzi?
                            Daca da, da-mi pm. Ms.
                            ai PM, se rezolva!
                            lipsa text

                            Comment


                            • Masina arata super...interior exterior...No comment...succes si la cati mai multi km fara prb
                              CARPE DIEM!

                              Comment


                              • danycristian...multam si bun venit printre noi!
                                lipsa text

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google