Start Engine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Geo...am impresia ca nu stii ce scrii cu adevart, ha! placutele trebuiau schmbate? ha!, esti glumet, sunt la jumatate din uzura lor iar distributia, e o vrajeala ca sa o schimbi la 60000, sa-si faca ei banu, aia vrea service-ul, acum depinde si cum o folosesti. ha!, la 23 de ani esti mic, nu stii multe!.
    lipsa text

    Comment


    • la 23 de ani am la activ o facultate de inginerie mecanica specializare pe auto, deci stiu ce vorbesc..distributia te tine, da dupa 60k esti in zona galbena de risc..si daca placutele alea sunt la jumate nu ijseamna ca nu si au pierdut capacitatile..nu zic ca le stiu pe toate, da nici sa ma tratezi asa..habar n ai ce stiu eu, da cand e vorba de masini sigur mai mult ca tine...eu am terminat aici-ma asteptam la un raspuns mai elevat, da se pare ca daca nu e lauda, raspunzi flegmatic.numai bine!
      sigpic

      Comment


      • nu e flegmatic! si nici na ma gandesc sa te jignesc, am avut multe masini pe mana si le cunosc , asa ca stiu ce vorbesc, pana acum am avut nenumarate masini pe mana si 1 mil.km, deci stiu ce zic si ce fac!
        lipsa text

        Comment


        • Spune ma cosmonautule adevaratul motiv pt. care nu ai schimbat placutele niciodata... sau vrei sa zic io?
          If it ain't broke, don't fix it!

          Comment


          • ia zi-o tu Conasule Niki
            scrie, detaliaza si imbuteliaza
            lipsa text

            Comment


            • Stiu eu,sigur nu ai nevoie de frane cei din familia Flinstone scoteau picioarele prin podea pentru frane
              Last edited by Vladimir; 3 December 2010, 10:30. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • asa asa Conasule Vladi, vezi Niki cine stie, cea mai rapida si tare frana e sa pui cu sireturile sau sa scoti burta afara, se opreste instantaneu!
                lipsa text

                Comment


                • Nu burta bleizer ca face riduri ce naiba,ori cu sireturile ori prin podea sau ultima solutie te arunci din ea si gata

                  Comment


                  • daca ma arunc din ea, culmea ar fi sa puna frana singura si eu sa ma duc, sa ma duuc, sa ma duuuc
                    lipsa text

                    Comment


                    • Bleizer ceva pentru tine


                      Isi cumpara ursul masina, frane, curbe, claxoane prin padure!!!!! Sa vada lumea ca si-a luat masina!

                      La o cotitura...vulpea... facea autostopul . Niste picioare pe vulpe...mama, mama!

                      Cand o vede ursul, pune o frana de se da cu capul de parbriz.... dar o intreaba asa, in scarba:
                      - Ce vrei fa?
                      - Ursule nu fi jigodie... du-ma si pe mine pana la autostrada!
                      - Bine fa, urca-te! Ursul conduce cu o mana, sa o impresioneze pe vulpe!
                      Cand ajunge la autostrada, vulpea:
                      -Ursule, acum ce fac? Iti dau 100.000 de lei sau imi dau chilotii jos?
                      Ursul se gandeste putin si zice:
                      - Da, fa, suta incoace! Si pleaca...
                      Acum, in timp ce conducea, se gandea ursul: "A dracu vulpe, ce credea, ca mi se potrivesc chilotii ei ?!"

                      Comment


                      • Bleizer parca voiai sa faci stergatoarele in gen fluture, este in faza de proiect ?
                        sigpic #

                        Comment


                        • pai daca Streulea nu are chef sa le faca, am fost primul cu ideea asta si lenea lui e mare
                          e in faza de relax
                          lipsa text

                          Comment


                          • Nu stiu ce fluture ziceti voi dar eu am vazut unul cu stergator ca la mercedes(unu singur mare)Le scosese pealea originale si parea prins pe gaura din dreapta deoarece aia din stinga o acoperise cu un dop.Eram curios daca ati vazut si cum sterg(daca se aseaza bine pe parbriz)
                            sigpicPasionat de MCV si natura

                            Comment


                            • nenea paduraru, sunt cele care se deschid in sus, exact cum il ai tu pe cel din fata soferului, ambele sa se deschida gen fluture, asa e expresia lor
                              lipsa text

                              Comment


                              • sunt vreo 2 tipi pe forum cu astfel de stergatoare

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google