B 68 YPY-ABS Plus DCI

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    da foarte multumit,bine k modelul e putin diferit de al tau...unele butoane au alta forma...in fine,tot pacolo e...daca bagi cd uri OK in el merge bine...daca tii cd urile asa ''dezbracate'' si dupaia le bagi prafuite si zgariate in el nush...mie odata nu mi a luat un cd din prima...dar oricum e scula merita banii
    AdY_JmL_2015

    Comment


    • #32
      eu cred ca e mai bun sony decat alpine,eu unul am sony de cand am luat masina deci are aproape 5 ani si nu am avut nici o problema cu el
      Logan PH2 - 1.6,16v
      Logan PH1 - 1.6 MPi

      Comment


      • #33
        sony nu prea a reusit pe partea audio la masini, si daca u sau altii au prins un produs care nu s-a stricat asta nu inseamna ca sunt cei mai buni.firme precum alpine ,jvc sau pionner au castigat diferite premii,au scos cele mai noi inovatii in domeniu etc sony se claseaza in partea a 2 la jumatate

        Comment


        • #34
          sony...NU se compara cu alpine garantez
          AdY_JmL_2015

          Comment


          • #35
            Originally posted by CristYPY View Post
            eu sunt chiar incantat de noul look al masinii,mai atasez cateva poze cu ceva modificari la interior de data asta:am schimbat radio CD-ul am pus un alpine si subwoofer JBL plus alte mici modificari care se vor vedea in poze.Urmeaza sa vopsesc fetele de usi negre si m-ar tenta sa ii fac si plafonul (partea interioara)negru...astept pareri si sfaturi din partea celoc ce au facut....au vazut si stiu cum se face.
            Sunt interesat sa cumpar jante sau sa schimb jantele de tabla care sunt noi cu un set de jante de aliaj plus diferenta.cine are de vanzare sa ma contacteze.
            Eu am ajuns la concluzia ca prea multi bani dati pe spray, pentr fete nu se merita, + ca se zgarie daca nu dai cu ceva lac, plafonul interior, panoplia din spate de la boxe si ornamentele din plastic merita facute ca nu prea ai cumsa le zgarii, dar ai grija ca plafonu suge mult, tre sa ai rabdare! spor
            MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

            Comment


            • #36
              89.MIR- multumesc pentru pareri....dar aproximativ stii ce investitie ai facut pentru a vopsi fetele de usi???
              georgex2-eu am avut sony pana acum si am fost foarte multumit de el...dar intredevar nu ajunge la performantele alpine...dar raportul calitate pret este destul de bun este un radio CD acceptabil si destul de bunicel
              Last edited by CristYPY; 3 April 2010, 01:05.

              Comment


              • #37
                Bunicel comparativ cu Domotec.

                Comment


                • #38
                  Domotec...aia e firma made big berceni sau bucur obor
                  AdY_JmL_2015

                  Comment


                  • #39
                    sincer va spun dupa 2 saptamani in care i-am aflat toate reglajele radio CD ului sunt convins ca Alpine nu se compara cu Sony iar de domotec...nici nu cred ca ar trebui sa discutam aici

                    Comment


                    • #40
                      iata ca au sosit si jantele mult asteptate...pozele nu sunt prea reusite dar totusi se observa
                      Attached Files

                      Comment


                      • #41
                        se lasa ( vrea ) jos, jos , jos

                        e frumoasa masina,si jantele dar.....

                        vrea

                        suspensii frate ;)

                        bafta in continuare!!
                        " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                        Comment


                        • #42
                          misto jantele...ce suspensie joasa...vrei sa te zdruncine la greu la cea mai mica denivelaresa te doara toate alea
                          AdY_JmL_2015

                          Comment


                          • #43
                            vor veni si suspensiile pana in toamna cel tarziu.cateva poze....
                            Attached Files

                            Comment


                            • #44
                              arata super si in stadiu actual
                              AdY_JmL_2015

                              Comment


                              • #45
                                astazi am facut cateva calcule si am tras cateva pareri si am ajuns la concluzia ca suspensiile nu sunt pentru durmurile pe care le parcurg eu zilnic asa ca am sa-i modific grila si capota am sa o fac "bad" iar suspensiile am sa le pun cand o sa asfalteje drumurile la tara

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google