My HCB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • eu am zis dupa ce il vopsesc sa merg la un centru de parbrize sa mi-l puna baietii acolo

    Comment


    • bun tu mergi acolo dar daca ei nu or mai pus niciodata,iti dai seama ca fac experienta pe masina ta,trebuie sa mergi la unu care or mai pus si au ceva experienta.alegere e a ta,bafta si tie.

      Comment


      • arata bine cu eleronu de luneta spor la munca...
        sigpic http://www.loganclub.ro/forum/sm_01_uli-t17461p16.html

        Comment


        • mersi frumos,eu m-as apuca dar vreamea ma opreste,si tu ai o masina frumoasa,eu mai am de muncit(investit).

          Comment


          • masina mea a facut azi un numar frumos de km fara a schimba ceva la ea inafara de doi capeti de bara stanga si dreapta,si a mai primit si o folie pe geamul din fata,mai pun niste poze cu masina cum arata acum.
            Attached Files

            Comment


            • Frumoasa masina ai
              Sa mai adaugi un 0 acolo fara probleme da?Ca altfel ne suparam

              Comment


              • mersi frumos si tu la fel ai o masina faina,si tu sa o conduci mult si bine fara evenimente,si sa te auda dumnezeu si masina mea sa ma mai tina inca vreo 200000 km.orcum la anu vreau sa imi iau un dastar,daca toate decurg cum trebuie.

                Comment


                • si eleronul nu l-ai mai pus ?

                  Comment


                  • nu deocamdata incerc azi sau maine daca nu il las pana in primavara ca e deja prea frig,tu lai pus pe masina,cat te-o ajuns pe tine.

                    Comment


                    • Ce vrei sa'ti iei la anu'? Ce e ala dastar?
                      If it ain't broke, don't fix it!

                      Comment


                      • azi l-am pus pai am dat 100 ron la vopsit si 40 ron la pus plus eleronul

                        Comment


                        • si eu am pus azi eleronul eu cu varumiu,am mai cumparat un set de silicon de parprize plus primar plus degresant care am platit inca 90 de ron,montajul l-am facut eu cu el maine vad rezultatele in principiul a iesit bine,tie cum ti-a iesit,eu cu poze revin maine,te rog sa imi pui si tu doua trei poze sa fac o diferenta,mersi frumos.

                          eleronul sa lipit destul de bine nici nu ma asteptam asa,o sa revin cu poze maine,chiar merita investitia asta ii schimba mult aspectul.
                          Last edited by cosmin83; 20 October 2011, 20:26. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • da cosmin o sa pun poze dar nu am momentan cand fac o sa pun

                            Comment


                            • mersi astept pozele,atunci spor la treaba nu mai astepta ca vine frigul,bafta.

                              Comment


                              • am reusit sa fac ceva poze cu eleronul montat sa prins destul de bine,scuzati murdaria ploua,o sa mai revin cu poze cand e curata masina.
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google