My HCB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    deci...cosmin83,ori iti pui unele mai de doamne ajuta tuning...ori daca vrei sa iesi mai ieftin parerea mea e sa schimbi doar STICLA de la stopuri si sa ti iei unele cu semnal alb si le lasi asa...bft
    AdY_JmL_2015

    Comment


    • #62
      tamburii si etrierele cu rosu,stopuri spate cu rosu pe parbriz ai scrisul cu rosu si putin alb ar merge toate astea nu crezi?

      Comment


      • #63
        cred ca da ar sta bine cum spuneti voi cand o fi timp frumos ma apuc de ea abia astept sa vad cum iasa

        Comment


        • #64
          ce ziceti sai fac remaparea merita?

          Comment


          • #65
            daca vrei remapare baga id meu de mess si vb, sa iti dau ceva detalii!
            id: mirceacaragin
            MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

            Comment


            • #66
              clar se merita...iti mai da vreo 15cp la tine parca...pretu e vreo 300-350?! CRED!
              AdY_JmL_2015

              Comment


              • #67
                merita..castigi 20 de cai si o sa ai cuplu 250 Nm...
                sigpic

                Comment


                • #68
                  da!!! parerea mea e ca arata mai bine fara briz brizuri si cred ca ai mai castigat 5 cp fara ele!!!!!
                  [B][COLOR="Red"]LOGAN CLUB BRASOV

                  Comment


                  • #69
                    parca imi place si mie mai mult va multumesc de sfaturi si in legatura cu remaparea nu se duce motorul mai repede unu zic ca in 2-3 ani se fute motoru e adevarat

                    Comment


                    • #70
                      eu am pe 1,4mpi 8v cred ca de un an remapare...si inca merge ok...mie mi a dat 7 cp...benzinar nah...la motorina 15-20 cp parca!
                      AdY_JmL_2015

                      Comment


                      • #71
                        da 20 de cai imi da si imi cerste cuplu si imi micsoreaza consumul si nu afecteaza cu nimik motoru tocmai azi am vb cu cei de la dacia.

                        Comment


                        • #72
                          totusi sa dai jos coltarele alea ca daca la noi nu se juleste nu se juleste nici la tine si in cel mai rau caz, polish!
                          bara fata trebe musai schimbata ca acuma ai sansa, ia ranga!
                          nu mai remapa masina las-o asa, ca esti nebun o sa ii spargi motoru!
                          MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                          Comment


                          • #73
                            si ce faci pana al urma iti pui?
                            AdY_JmL_2015

                            Comment


                            • #74
                              am sa le dau jos iar cu bara din fata mai stau asa pana cand vin ca o fac pe aialalta lovita mai cateva luni nu o sa mor asa iar cu motoru il fac ca sa nu imi sta nimeni in calea mea

                              Comment


                              • #75
                                eu zic ca remaparea se merita. din cate am auzit motorul nu are de suferit deoarece se schimba modul in care benzina este pulverizata in motor acum sper sa nu ma insel.
                                si pe mine ma bate un gand sa imi fac remapare la dim sport.

                                app de ce nu iti vopsesti manerele de interior alb sau argintiu cum sunt inele.
                                From Miami 2 Ibiza
                                Voucher
                                http://i39.tinypic.com/302s7zr.png

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google